Bu bayram Darüşşafaka’ya bağış yapın, siz de var olun!

 ›  Haberler  › ↓ 
Bir buçuk asırdır “eğitimde fırsat eşitliği” misyonunu değerli bağışçılarının desteğiyle devam ettiren Darüşşafaka Cemiyeti, Ramazan Bayramı’nda bağışlarınızı bekliyor.

Darussaffaka afis_2014.jpg


Babası veya annesi hayatta olmayan binlerce çocuğa 151 yıldır eğitimde fırsat eşitliği sağlayan Darüşşafaka Cemiyeti, “Var Ettiniz, Var Olun” sloganıyla başlattığı kampanya kapsamında Ramazan Bayramı’nda bağış çağrısında bulunuyor. Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da “fitre ve zekât” adı altında yapılan bağışlar ayrı bir havuzda toplanarak Darüşşafaka’da okuyan öğrencilerin ihtiyaçları karşılanıyor.
 
Eğitimde fırsat eşitliğinin ülkemizdeki sembolü olan Darüşşafaka, babası veya annesi hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımızı 10 yaşındayken ailelerinden emanet alarak onlara uluslararası standartlarda eğitim fırsatı sunuyor. Her bir çocuğun düşünen, araştıran, sorgulayan, özgüvenli ve topluma karşı sorumlu, lider bireyler olarak hayata atılmasını sağlayan Darüşşafaka’da ortaokul birinci sınıftan lise mezuniyetine kadar tam burslu, yatılı, İngilizce eğitim veriliyor. Öğrencilerin eğitim giderlerinin yanı sıra barınma, sağlık, giyim, kırtasiye gibi tüm ihtiyaçları değerli hayırseverlerin bağışlarıyla karşılanıyor.

Ramazan Bayramı’nda geleceğimizin temsilcileri çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmak isteyenler, Darüşşafaka’ya bağış yaparak eğitimde fırsat eşitliğine destek verebilir.

Ramazan Bayramı’na yönelik olarak hazırlanan bireysel ve kurumsal bağış sertifikalarını tercih ederek de kişiler sevdiklerine veya çalışanları adına Darüşşafaka’ya bağış yapabilir. Böylelikle onlara anlamlı bir armağan, öğrencilere de aydınlık bir gelecek hediye edebilirler.

 

Ayrıca bağış kampanyamızı geniş kitlelere ulaştırabilmek amacıyla yürüttüğümüz tanıtım çalışmalarına destek verebilirsiniz!

medyanet-468x60.jpg

Neler yapabilirsiniz?

•  Bannerlarımızı web siteniz ve sosyal medya sayfalarınızda yer verebilirsiniz.


•  E-imzanızı Darüşşafaka bayram kampanyası içerikli hale getirebilir ve böylece sadece sizin değil, birlikte çalıştığınız kurumların da kampanyadan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.


•  Çalışanlarınıza ve müşterilerinize kampanyayı duyuran mailing yapabilirsiniz.
•  Kampanya broşürlerimizi toplumun  farklı kesimlerine ulaştırılması  için destek olabilirsiniz.


•  50x70 veya 70x100 büyüklüğünde afişlerimizin işyerlerinize, yaşadığınız sitelere, asansör içlerine asılmasını sağlayabilirsiniz.


•   Ekranlarınızda alt yazılı kampanya spotlarımızı yayınlayarak görünürlüğümüzü artırabilirsiniz.

DARÜŞŞAFAKA'NIN BAYRAM BANNERLERINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

DARÜŞŞAFAKA'NIN KAMU SPOTUNU PAYLAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Tanıtım çalışmalarına destek olmak isteyenler darussafaka@darussafaka.org adresine e-mail atabilir ya da 0212 276 50 20/ 485 numaralı telefondan iletişime geçebilir.

                          kurban_eimza.jpg

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?