Bonubon.com’dan Darüşşafaka’ya destek

 ›  Haberler  › ↓ 
bonubon alisveris senligi.jpg
Darüşşafaka’nın “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuna bir destek de Doğuş Grubu kuruluşu Bonubon.com’dan geldi. Bonubon.com, iş birliğinde olduğu ünlü markalar ile kullanıcı kitlesini buluşturmak amacıyla 3 Aralık 2013 Salı günü saat 10.30-20.00 arasında Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’ta, “Yılbaşı Alışveriş Şenliği” adı altında bir etkinlik organize edecek ve etkinliğin kapı giriş ücretlerinden elde edeceği geliri Darüşşafaka Cemiyeti'ne bağışlayacak.
 
Yaklaşık 100 farklı markanın yılbaşına özel ürünleriyle katılacağı  organizasyon,  bir yandan ziyaretçilerine erken yılbaşı alışveriş keyfini sıradışı bir ortamda sunarken diğer yandan da Darüşşafaka’da okuyan öğrencilerin eğitimine kaynak yaratıyor.
 
En çok tercih edilen marka ve hizmetleri bir araya getirerek üyelerine seçkin deneyimler ve ayrıcalıklar sunan bir e-ticaret platformu olan Bonubon.com’un ilk kez düzenlediği etkinliğe; Armani Jeans, Porche Design, Capritouch, Riviera Maison, Haremlique, Godiva, Fenix, BeeGoddess, Jacadi, Tumi, Tartin et Chocolat gibi markalar katılıyor. Her köşesinde iyi düşünülmüş farklı bir öneriyle karşılaşacağınız etkinlikte, tüm sevdikleriniz ve yakınlarınız için özel bir hediye bulmanız hedefleniyor.
 
Yılbaşı Alışveriş Şenliği hakkında bilgi veren Bonubon.com Pazarlama Direktörü Aylin Şavkan, birbirinden değerli markaların katılacağı ve 1000'den fazla ziyaretçi beklenen alışveriş şenliğinin şimdiden markaların ilgi odağı olduğunu belirtti. Aylin Şavkan, Bonubon.com’un kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışına paralel ilerleyen markalarla önümüzdeki günlerde başka sürpriz hizmetler sunmaya hazırlandıklarını sözlerine ekledi.
 
Yılbaşı Alışveriş Şenliği'nde kapı giriş ücretlerinden elde edilen gelir Darüşşafaka Cemiyeti'ne bağışlanacak. Giriş biletlerini Bonubon.com’dan veya etkinlik günü Four Seasons Hotel’deki gişeden satın alabilirsiniz.
 
Yılbaşı Alışveriş Şenliği'ne katılan markalar
Armani Jeans, Porsche Design, Capritouch, Riviera Maison, Cumba, Selamlique, Arzu Kaprol, Godiva, Fenix, Bee Goddess, Vogue, The House Café, AGATHA, Doors Akademi, Tartine Et Chocolat, Valeron, Tumi, Jacadi, Dolce, Molton Brown, Alessi, Mehry Mu, Prestige, Misela, BNG, Magnolia Culture, Riedel, Adamo, Gasia, Parla Gift Collection, Vera Wang Stationery, Happy Things, Serenk, Kid's Story, Delicious, Inside Flowers, Kismet by Milka, Alexandre Home Interiors, Atelier 55, Ayşen Armağan, Bambibo, Batya Kebudi, Bazen, Begart , Binnur Uyar Design Studio, Bizcotti, Bobbin Tekstil Tasarım, Boz Sisters, By Pınar Altuğ, clubEdi, Elieli Gioielli, Esra İnceefe, Evren Kayar, Figaro's, Four & More, Guinot, Hande Bilten, Hekate Home, Her Story, El Infinity, InStyle Home, İnciden, Jour Du Nil, Jujube, Lâlâ, Layla, Le Sancy By Celine Basoğlu, Lialea, Livving, Majestique Luxury Candles, Mer's, Mini Kitchen By Hecha, Miniko Shop Galata, Mutlu Mikrop, Mystwind by Beliz Biçaco, Nahara, Nescafe Dolce Gusto, Niagara Wellness, Oska, Örge Tulga Jewellery Design, Özlem Tuna, Pastel İstanbul, Penny, Plumon, psOne Jewellery, RB Living, Sign In Store, Terrarium Heaven By Berna Eren, Toz Design, Triwa, Vanilia Printing Works
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?