Bonubon.com da artık Darüşşafakalı öğrencilerin velisi

 ›  Haberler  › ↓ 
İzi Adato_rsz.jpg
Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fırat Tekin ve Doğuş Planet'in İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sayın İzi Adato...
 
“Eğitimde fırsat eşitliği”nin 150 yıllık sembolü Darüşşafaka’da eğitim gören bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderleri ve üzerini bağışlayarak “Darüşşafaka Velisi” olan iyiliksever şahıs ve kurumlara törenle sertifikalarının sunulmasına devam ediliyor.
 
3 Aralık 2013 tarihinde Four Seasons Hotel Bosphorus’da gerçekleştirdiği ”Yılbaşı Alışveriş Şenliği”nin giriş ücretlerinden elde ettiği geliri Darüşşafaka Cemiyeti'ne bağışlayan, Doğuş Grubu'nun internet yatırımlarından bonubon.com, "Darüşşafaka Velisi" oldu.
 
Bonubon.com için hazırlanan “Veli Sertifikası”, Doğuş Planet'in İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sayın İzi Adato'ya, 17 Aralık 2013 tarihli Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Toplantısı’nda Cemiyet Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fırat Tekin tarafından takdim edildi.
 
Bonubon.com, Türkiye’nin dört bir köşesinden gelerek Darüşşafaka’da tam burslu, yatılı, kaliteli bir eğitimle yetişen öğrencilerin geleceğinin aydınlanmasına destek verdi.
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?