Darüşşafaka'da bisiklet heyecanı

 ›  Haberler  › ↓ 

İstanbul Soroptimist Kulübü, 7 Haziran’da Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda düzenlenen törenle Darüşşafakalı öğrencilere 60 adet bisiklet bağışladı. Törene; Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Davut Ökütçü, Türkiye Soroptimist Kulübü Başkanı Nilgün Pakkan, İstanbul Soroptimist Kulübü Derneği Başkanı Nurçin Özsoy ve üyeleri, Darüşşafaka Cemiyeti çalışanları, öğretmen ve öğrencileri katıldı.

Törende konuşan Davut Ökütçü, Türkiye Soroptimist Kulüpleri Federasyonu ile İstanbul Soroptimist Kulübü Derneği'ne, Darüşşafakalı öğrencilere bayram sevinci yaşatan bağışlarından ötürü teşekkür ederek, "Ayrıca, İstanbul Soroptimist Kulübü'nü Darüşşafaka'ya yönlendirerek bu bağışa vesile olan, Dünya ve Türk Edebiyatının Ulu Çınarı Yaşar Kemal'in sevgili hayat arkadaşı ve her zaman Darüşşafakalı öğrencilerin yanında olan Ayşe Semiha Baban'a da teşekkürü borç biliyorum” dedi.

Nilgün Pakkan ve Davut Ökütçü

Konuşmaların ardından desteklerinden dolayı Nilgün Pakkan ve Nurçin Özsoy’a sertifikaları takdim edildi. 

Nurçin Özsoy ve Davut Ökütçü

Biz de Darüşşafaka Cemiyeti olarak Türkiye Soroptimist Kulüpleri Federasyonu ile İstanbul Soroptimist Kulübü Derneği'ne sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Var ettiniz, var olun…

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?