Bir Kere de "Peki Annecim" de isimli kitabın geliri Darüşşafaka'ya bağışlanıyor

 ›  Haberler  › ↓ 
profilo_kapak. darüşşafaka.JPG

Elektronik ve ev aletleri markası Profilo ile Doğan Egmont Yayıncılık iş birliğiyle annelerin çocuklarıyla geçirdikleri zamana değer katmak, iletişimde karşılaştıkları sorunların kolaylıkla üstesinden gelmelerini sağlamak amacıyla hazırlanan “Bir kere de ‘Peki Annecim’ de…”  isimli kitabın satışından elde edilen gelir Darüşşafaka Eğitim Kurumları’na bağışlanıyor.

Profilo ile Doğan Egmont iş birliğiyle hazırlanan rehber kitap, annelere çocuklarıyla birçok konuda daha iyi iletişim kurmalarını, daha iyi vakit geçirmelerini sağlayacak bilgiler ve ipuçları sunuyor. Kitap sofraya oturan ancak yemek yemek istemeyen çocukların iştahını açacak, sabah koşuşturması içinde okula hazırlanan çocukların daha hızlı hareket etmelerini sağlayacak birçok bilgi ve yöntem içeriyor.
 
Annelerin çocukları ile geçirdikleri her anlarına değer katacak olan rehber kitapla çocuklar çevreci olmayı, ev işlerinde sorumluluk almayı öğrenebilecekler. Kitapta ayrıca daha çok küçük yaşlardan itibaren çocukların evini sevmesinde, dünya vatandaşı olmalarında önemli rol üstlenen annelere bu konularda da önerilerde bulunuluyor. Anneler kitapta yer alan öneriler sayesinde anılarını fotoğraf, video gibi araçlarla kayıt alma konusunda daha becerikli hale gelebilecekler.
 
Eğer tek çocuklu ya da birden fazla çocuklu bir anneyseniz ve sözünüzü dinletme konusunda zorluk yaşıyorsanız Bir Kere de "Peki Annecim" de adlı kitaptaki 100 yaratıcı fikir işinizi son derece kolaylaştıracak.
 
D&R mağazalarında satışa sunulan 160 sayfalık Bir Kere de "Peki Annecim" de adlı kitabın satışından elde edilecek gelir, Darüşşafaka Eğitim Kurumları’na bağışlanacak.
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?