Bir çocuğun yüzündeki gülümsemedir bayram… Bu bayram Darüşşafaka’ya bağış yapın, el öpenleriniz her zamankinden çok olsun!..

 ›  Haberler  › ↓ 

Bu bayram Darüşşafaka’ya bağış yapın, yüzlerce yetenekli çocuğumuza kolej seviyesinde eğitimle iyi bir gelecek hazırlayalım.


Eğitim alanındaki ilk sivil toplum örgütü olan Darüşşafaka Cemiyeti, 1863 yılından bu yana “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuyla varlığını sürdürüyor. Cemiyet, babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli ve başarılı çocuklarımızı dokuz yaşındayken annelerinden emanet alıyor. Onlara uluslararası standartlarda eğitim olanağı sunuyor ve her birinin düşünen, araştıran, sorgulayan, ülkesine, çevresine, ailesine karşı sorumlu aydın bireyler olarak hayata atılmalarını sağlıyor.

900’ü aşkın iyi eğitim olanağından yoksun çocuğumuza kolej seviyesinde eğitim...

Bugün ülkemizin dört bir yanından, sınavla seçilen 900’ü aşkın çocuğumuz Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda ilköğretim dördüncü sınıftan liseyi bitirinceye kadar 10 yıl süresince tam burslu, yatılı ve İngilizce eğitim görüyor. Çocuklarımız 7 gün, 24 saatlerini geçirdikleri Darüşşafaka’da yalnızca iyi eğitim almakla kalmıyor, sosyal ve kültürel yönden de zengin bireyler olarak yetişiyor. Darüşşafaka Cemiyeti, ihtiyaç sahibi çocuklarımıza bu eğitim olanağını 148 yıldır hayırseverlerin bağışlarıyla veriyor.Bağışlarınızı Darüşşafaka’ya yapın, onlara bir gelecek bağışlayın!..

Bağışlarınız için: https://www.darussafaka.org/destek/ linkinden ayrıntılı bilgi alabilir 0212 444 1863 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?