Beyazıt Öztürk, Darüşşafaka yararına NETTALKS’un konuğu oldu

 ›  Haberler  › ↓ 

Yaşam koçu Şela Habif’in, alanında başarılı olmuş kişileri İzmirlilerle buluşturmak için hayata geçirdiği NETTALKS söyleşilerinin konuğu sanatçı Beyazıt Öztürk oldu.

Toplumda etkileme gücüne sahip isimleri, insanlara ilham vermek amacıyla konuk eden NETTALKS, 11 Ocak’ta düzenlediği söyleşisinde Beyazıt Öztürk’ü İstinye Art’ta İzmirlilerle buluşturdu.

Beyazıt Öztürk
Darüşşafaka Cemiyeti Bağış Yönetimi ve Bağışçı İlişkileri Genel Sekreter Yardımcısı Nilgün Eken
Şela Habif

 

Organizasyondan elde edilen gelirin tamamının Darüşşafaka’ya bağışlandığı etkinlikte Darüşşafaka Cemiyeti Bağış Yönetimi ve Bağışçı İlişkileri Genel Sekreter Yardımcısı Nilgün Eken tarafından sanatçı Beyazıt Öztürk ile etkinliğin mimarı Şela Habif’e teşekkür sertifikaları takdim edildi.

Yaptığı kısa konuşmada Eken, “Cemiyetimiz yararına düzenledikleri bu etkinlikle ‘fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür’ pırıl pırıl nesiller yetiştirme çabamıza güç katan Nettalks’un Kurucusu Sayın Şela Habif’e, değerli sanatçımız Sayın Beyazıt Öztürk’e ve siz saygıdeğer konuklarımıza şükranlarımızı sunuyorum.” dedi.

Türkiye’nin aydınlık yarınları için Darüşşafaka’nın 1863 yılından bu yana sürdürdüğü “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonunu destekleyen Şela Habif’e, Beyazıt Öztürk’e ve tüm bağışçılara yürekten teşekkür ederiz.

 

 

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?