Bekir ve Gülsev Aydın ismini Darüşşafaka’da yaşatacak

 ›  Haberler  › ↓ 

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında bağışta bulunarak annesi ya da babası hayatta olmayan çocukların yaşamlarının eğitimle değişmesine katkıda bulunan hayırseverlere plaketleri törenle sunulmaya devam ediyor.

Darüşşafaka’da okuyan 10 öğrencinin okula girişinden mezuniyetine kadar olan eğitim giderlerini karşılayarak “Kurucu Bağışçı” payesi kazanan hayırseverler arasına Gülsev Aydın da katıldı. Yakın zamanda kaybettiği eşi Bekir Aydın’ın ismini yaşatmak için Darüşşafaka’yı seçen Gülsev Aydın, Darüşşafaka sütunlarına eşinin ve kendisinin ismini yazdırdı.

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Z. Ceylan Adanalı Kabadayıoğlu ve Gülsev Aydın

Mayıs ayında yaptığı bağışla Darüşşafaka’nın "Temel Taş Bağışçısı" olan ve sertifikasını Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Ceylan Adanalı Kabadayıoğlu’nun elinden alan Aydın, yeniden yaptığı bağışla bu kez de eşinin ve kendisinin ismini "Darüşşafaka’nın Kurucu Bağışçı" sütunlarına yazdırdı.

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem (DŞ'82), Gülsev Aydın
Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem (DŞ'82), Gülsev Aydın

Gülsev Aydın’a “Kurucu Bağışçı” plaketi Darüşşafaka Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem (DŞ'82) tarafından 11 Aralık’ta gerçekleştirilen törende takdim edildi.

Aydın, Darüşşafaka’ya desteklerine devam edeceğini ve Darüşşafaka öğrencilerine destek olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?