Darüşşafaka’nın bayram kampanyasına iletişim desteği verenlere kocaman bir teşekkür

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti, Ramazan Bayramı döneminde gerçekleştirdiği bağış kampanyasında kamuoyuna, “bazı harcamalar olmasa da olur, ama eğitim olmazsa olmaz” diye seslendi. 153 yıldır halkın bağışlarıyla sürdürdüğü “eğitimde fırsat eşitliği” misyonunu daha da güçlendirmek için eğitimin olmazsa olmaz olduğuna inananları az çok demeden destekte bulunmaya çağırdı. 

Yardımlaşma ve dayanışma duygularının en yoğun yaşandığı bayram döneminde, Darüşşafaka’ya gönüllü iletişim desteği vererek Darüşşafaka’nın daha geniş kitlelere tanıtılmasını sağlayan firmalara 12 Temmuz 2016 Salı günü teşekkür sertifikaları takdim edildi.

Darüşşafaka Cemiyeti Müzesi’nde düzenlenen törende, Karma Açıkhava Reklamcılık Tic. A.Ş Operasyon ve Kamu Kurumları İletişim Direktörü Osman Alkaptan, Medya Pano Reklamcılık A.Ş. Satış Müdür Yardımcısı Bekir Reyhan, Mett Medya Genel Müdürü Mehmet Kaya ve WORDEGO Kurucu Ortağı & CEO’su Dr. Okan Erol’a sertifikaları, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş ve Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin tarafından sunuldu.

Karma Açıkhava Reklamcılık Tic. A.Ş Operasyon ve Kamu Kurumları İletişim Direktörü Osman Alkaptan ve Fırat Tekin

Talha Çamaş ve Medya Pano Reklamcılık A.Ş. Satış Müdür Yardımcısı Bekir Reyhan

Fırat Tekin ve Mett Medya Genel Müdürü Mehmet Kaya

Talha Çamaş ve WORDEGO Kurucu Ortağı & CEO’su Dr. Okan Erol

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, firmaların sağladığı iletişim desteğinin bağışa dönüşerek Darüşşafaka’ya can verdiğini belirterek şunları söyledi: “Darüşşafaka’nın gerçek sahibi tüm halkımızdır, bizler sadece bugünkü temsilcileriz. Bu şefkat yuvası, 153 yıldır halkın bağışları ve sizin gibi değerli dostlarımızın destekleriyle yaşıyor ve yaşatılıyor. Duyarlı dostlarımızın bu bayram kampanyamız süresince vermiş olduğu destek ve bağışçı sayımızdaki artış bizi hedeflerimize bir adım daha yaklaştırdı. Her bağış, daha çok öğrenciye, daha iyi kalitede eğitim sunmamız için yolumuzu açıyor. Ülkemizin eğitim alanındaki en eski sivil toplum kuruluşu Darüşşafaka’nın sunduğu olanakların gelecek nesiller için korunması ve sürdürülmesini sağlamanın bizim ortak sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz. Darüşşafaka’ya desteğinizin devamını diliyor, Darüşşafaka’ya duyduğunuz güven, gösterdiğiniz ilgi ve destek için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Darüşşafaka varsa, sayenizde var. İyi ki varsınız…”

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?