Bayram bağışlarınız öğrencilerimize gelecek olsun!

 ›  Haberler  › ↓ 

1863 yılından bu yana babası veya annesi hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz çocuklarımıza eğitimle yeni bir yaşam armağan eden Darüşşafaka Cemiyeti,  bu bayram da eğitimin olmazsa olmaz olduğuna inananları az çok demeden bağış yapmaya çağırıyor. 

4129Grey ’in gönüllü desteğiyle hazırlanan bağış kampanyasıyla kamuoyuna “bazı harcamalar olmasa da olur ama eğitim olmazsa olmaz” diye seslenen Darüşşafaka, dayanışma ve paylaşma ayı Ramazan'da hayırseverler için  Darüşşafakalı öğrencilerin temel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik oluşturduğu "bayram hediyelerini" bağışlamaya davet ediyor. 

Öğrencilerinin gıda, sağlık, kıyafet, cep harçlığı, kırtasiye ve kültürel/aktivite ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik  üç farklı "bayram hediyesi" seçeneği hazırlayan Darüşşafaka Cemiyeti, hayırseverlere Darüşşafaka'da okuyan bir öğrencinin kıyafet, kırtasiye, sağlık, cep harçlığı, kültürel aktivite ve beslenme gibi ihtiyaçlarına destek olma fırsatı sunuyor.

Darüşşafaka'nın "Bayram Hediye" paketleri
 

Bayram hediyesi vermek için tıklayınız.

Fitre ve zekat bağışlarınız Darüşşafaka'ya...

Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da “fitre ve zekât” bağışı kabul eden Darüşşafaka, hayırseverlere, "Bağışlarınızla, çocuklarımızın anneleri ya da babaları yanlarında olamasa da iyi bir gelecekleri olur" diye sesleniyor. Fitre ve zekat bağış yapmak için tıklayınız.

Ramazan Bayramı’nda Türkiye'nin yarınları çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmak isteyenler, Darüşşafaka’ya bağış yaparak eğitimde fırsat eşitliğine destek verebilir.

Ayrıca bağış kampanyamızı geniş kitlelere ulaştırabilmek amacıyla yürüttüğümüz tanıtım çalışmalarına destek verebilirsiniz!

Neler yapabilirsiniz?
 

  • Bannerlarımızı web siteniz ve sosyal medya sayfalarınızda yer verebilirsiniz.
  • E-imzanızı Darüşşafaka bayram kampanyası içerikli hale getirebilir ve böylece sadece sizin değil, birlikte çalıştığınız kurumların da kampanyadan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Çalışanlarınıza ve müşterilerinize kampanyayı duyuran mailing yapabilirsiniz.
  • Kampanya broşürlerimizi toplumun farklı kesimlerine ulaştırılması  için destek olabilirsiniz.
  • Afişlerimizin işyerlerinize, yaşadığınız sitelere, asansör içlerine asılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Ekranlarınızda alt yazılı kampanya spotlarımızı yayınlayarak görünürlüğümüzü artırabilirsiniz.

Tanıtım çalışmalarına destek olmak isteyenler, [email protected] adresine e-mail atabilir ya da 0212 939 2800/ 2485 numaralı telefondan iletişime geçebilir.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?