Bayram bağışlarınız öğrencilerimize gelecek olsun!

 ›  Haberler  › ↓ 

1863 yılından bu yana babası veya annesi hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, yetenekli çocuklarımıza eğitimle yeni bir yaşam armağan eden Darüşşafaka Cemiyeti,  bu bayram da eğitimin olmazsa olmaz olduğuna inananları az çok demeden bağış yapmaya çağırıyor. 

                      

Kamuoyuna “Bazı harcamalar olmasa da olur ama eğitim olmazsa olmaz” diye seslenen Darüşşafaka, dayanışma ve paylaşma ayı Ramazan'da hayırseverleri, Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimine destek olmaya davet ediyor. Ülkemizin 70 ilinden 1000’e yakın öğrenciye sevgi dolu bir yuva olan ve çağımızın en ileri eğitimini sunan Darüşşafaka, bu bayram da hayırseverlere Darüşşafaka'da okuyan öğrencilerin yanında olma fırsatı sunuyor. 

Bayram bağışlarınızla öğrencilerimizin geleceğini aydınlatmak için tıklayınız.
 
Fitre ve zekat bağışlarınız Darüşşafaka'ya...

                      

Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da “fitre ve zekât” bağışı kabul eden Darüşşafaka, hayırseverlere, "Bağışlarınızla, çocuklarımızın anneleri ya da babaları yanlarında olamasa da iyi bir gelecekleri olur" diye sesleniyor.

                   

Ramazan Bayramı’nda Türkiye'nin yarınları çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmak isteyenler, Darüşşafaka’ya bağış yaparak eğitimde fırsat eşitliğine destek verebilir.

Fitre ve zekat bağışlarınızla çocuklarımızın geleceğini aydınlatmak için tıklayınız.
                                               
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?