Babanıza Darüşşafakalı öğrencilerin "gülümsemesini" armağan edin!

 ›  Haberler  › ↓ 
Babalar Gunu Sertifika_web.jpg

Türkiye'nin eğitim alanında ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka Cemiyeti, kurumsal ve bireysel bağışçıları için  Babalar Günü’ne özel bağış sertifikası tasarladı.

 “Eğitimde fırsat eşitliği" misyonu doğrultusunda küçük yaşta babasını kaybetmiş binlerce çocuğumuza bir yandan çağının en iyi eğitim olanağını tanıyan diğer yandan onlar için "şefkatli bir yuva" olan Darüşşafaka, 151 yıldır her babanın gurur duyacağı evlatlar yetiştiriyor.

Bugün Darüşşafaka'da  Türkiye'nin 65 ilinden sınavla seçilmiş,  babası veya annesi  vefat etmiş, maddi durumu yetersiz, yetenekli  1000'e yakın öğrenci  tam burslu, yatılı, İngilizce eğitimle geleceğe hazırlıyor. Öğrencilerinin akademik gelişmeleri kadar sosyal , kültürel ve ruhsal gelişimlerini de önemseyen Darüşşafaka, 10 yaşında ailelerinden emanet aldığı çocukları 19 yaşında yaşam boyu öğrenen, evrensel değerleri benimsemiş, özgüvenli, topluma karşı  sorumluluklarının bilincinde lider bireyler olarak uğurluyor. Darüşşafakalılar da elde ettikleri başarılar, 151 yıldır ailelerine ve Darüşşafaka  bağışçılarına gurur ve mutluluk yaşatıyor.

Babanıza, bir çocuğun yaşamının değişmesine destek olarak bir gülümseme armağan etmek ve en güzel Babalar Günü hediyesini sunmak isterseniz, Darüşşafaka’nın bağış sertifikalarından edinebilirsiniz.  
 
Sertifikanızı dilerseniz e-postayla elektronik olarak, dilerseniz de posta yoluyla ulaştırabiliriz.
 
BABALAR GUNU BIREYSEL SERTIFIKA 2014.jpg
 
E-posta yoluyla iletilmesini istediğiniz bağış sertifikası talepleriniz için online bağış menümüzden "Babalar Günü Sertifikası (elektronik) - 25 TL" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.
 
Bağışınızı gerçekleştirirken, "Mesajınız" bölümünde e-sertifika gönderilmesini istediğiniz kişinin ismi ve e-postasını belirtmeyi lütfen unutmayınız.
 
Posta yoluyla ulaştırılmasını istediğiniz "Babalar Günü Sertifikası"nı da online bağış menümüzden en geç 11 Haziran Çarşamba gününe kadar sipariş edebilirsiniz.
 
 
Kurumsal bağışlarınız için iki seçeneğimiz bulunmaktadır:
 
1) Elektronik Babalar Günü Sertifikası
 
Kurumunuz tarafından verilecek isim listesi doğrultusunda kurum logonuzla birlikte kişiye özel hazırlanır ve paylaşacağınız e-posta datasına 13 Haziran 2014 Cuma gününe kadar gönderimi sağlanır.
 
Siparişiniz için son tarih 12 Haziran 2014 Perşembe günüdür.
 
Bağış dekontu sipariş onayı yerine geçer.
 
Birim Fiyatı: 25 TL
Minimum sipariş adedi bulunmamaktadır.
 
 BABALAR GUNU KURUMSAL LOGOLU_2014.jpg
  
 
2) Basılı Babalar Günü Sertifikası
 
Kurumunuz tarafından paylaşılacak isim datası doğrultusunda kişiye özel hazırlanır ve iletilen adrese 12 Haziran 2014 Perşembe tarihine kadar Aras Kargo ile ulaştırılır.
 
Siparişiniz için son tarih 10 Haziran 2014 Salı günüdür. 
 
Bağış dekontu sipariş onayı yerine geçer. Dekontun Cemiyetimize iletilmesiyle baskı sürecine girilir.
 
Sertifikaların alıcılara doğrudan ulaştırılması halinde, doğacak kargo masrafları ek maliyete tabidir (iş bitiminde).​
 
Birim Fiyatı: 50 TL
Minimum  sipariş adedi: 200
 
BABALAR GUNU KURUMSAL_2014.jpg
 
babalar-gunu-e-imza.jpg

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?