Babalar Günü’nde babanıza eğitimle değişen hayatlar hediye edin!

 ›  Haberler  › ↓ 
babalar gunu banner_rsz.jpg
17 Haziran Pazar, Babalar Günü… Babalarımızı sevindireceğimiz ya da sevgiyle anacağımız bu özel günde, Darüşşafaka ürünlerini alarak Darüşşafakalı çocukların eğitimle değişen yaşamlarına siz de katkıda bulunabilirsiniz.
 
149 yıldır, eğitimde fırsat eşitliği misyonu ile, babası hayatta olmayan çocukların eğitimle yaşamlarını değiştiren, bu yılki tüzük değişikliği ile 2012-2013 eğitim-öğretim yılından itibaren annesi hayatta olmayan çocukları da kucaklayacak olan Darüşşafaka Cemiyeti’nin, Babalar Günü için birbirinden özel kampanyaları bulunuyor. Alacağınız ürünler ve yapacağınız bağışlarla, hem babanızı mutlu edecek ya da sevgiyle anacak, hem de Türkiye’nin geleceği Darüşşafakalı çocukların eğitimine destek olacaksınız!
 
BonnyFood’dan "DS1863" indirim koduyla alışveriş yapın!..
Darüşşafaka ve BonnyFood iş birliğiyle hayat bulan proje kapsamında; çiçek görselliğinde lezzetli tatlar sunan BonnyFood ürünlerinden “DS1863” koduyla yapacağınız alışverişlerin yüzde 20’si, eğitimde fırsat eşitliğinin sembolü Darüşşafaka’ya bağış olarak dönüyor. Böylece hem babanıza farklı bir hediye almış, hem de öğrencilerimizin eğitimine katkıda bulunmuş olacaksınız. Alışverişinizi yaparken “DS1863” kodunu belirtmeyi unutmayın!  
 
BonnyFood Tel: 444 13 71, (0216) 556 51 51

          queen copy.jpg    BonnyFood-HeartinHeart copy.jpg
 
Babanıza çiçek, öğrencilere eğitim... 
Darüşşafaka ile Türkiye’nin en büyük online çiçekçilerinden Çiçek Market’in iş birliğiyle hayata geçen proje kapsamında, “Darüşşafaka Çiçekleri” reyonundan yapılan her alışverişin yüzde 20’si, 927 yetenekli çocuğa kolej seviyesinde eğitim sağlayan Darüşşafaka'ya bağışlanıyor. Babalarını rengarenk, mis kokulu çiçeklerle sevindirmek isteyenler, “Darüşşafaka Çiçekleri”ni sipariş verebilir.
 
Çiçek Market Tel: 444 1 002
 
darussafaka-cicekleri3.jpg  darussafaka-cicekleri1.jpg
Babanızla baş başa, sıcacık, keyifli sohbetler için…
 Ünlü kahve zinciri Kahve Dünyası’nda, Darüşşafakalı öğrencilerin tasarımlarını taşıyan “Darüşşafaka Bardakları” gözünüze çarpmıştır. Darüşşafakalı öğrencilerin endüstriyel tasarımcı Yeşim Bakırküre’nin rehberliğinde çizdiği hayallerindeki desenleri taşıyan fincanlar, Kahve Dünyası’nda 15 TL’den satışa sunuluyor. Uzun soluklu bir proje olarak varlığını sürdüren işbirliği kapsamında oluşturulan bu fincanların satışından elde edilen gelir, Darüşşafaka’ya bağış olarak dönüyor. Babanızla gerçekleştireceğiniz sıcacık sohbetleriniz için alacağınız kahve fincanları ile Darüşşafaka’ya destek olabilirsiniz!
 
IMG_6480_rsz.jpgKahve Dunyasi1.jpg
 
Darüşşafaka ürünlerini alarak yılın her günü öğrencilerimize destek olabileceğinizi lütfen unutmayın!
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?