Babalar Günü’nde, babanıza Darüşşafakalı öğrencilerin GÜLÜMSEMESİNİ armağan edin!

 ›  Haberler  › ↓ 
BABALAR GUNU SERTIFIKA_rsz.jpg
 
150 yıldır annesi veya babası hayatta olmayan çocuklara sevgi ve şefkatle iyi bir gelecek hazırlayan Darüşşafaka, babalara özel bağış sertifikaları hazırladı.
 
Bu sene 150. yılını kutlayan “eğitimde fırsat eşitliği”nin sembolü Darüşşafaka Cemiyeti, kurumsal ve bireysel bağışçıları için Babalar Günü’ne özel bağış sertifikaları hazırladı.
 
Türkiye’nin 68 ilinden gelen, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, başarılı ve yetenekli 954 öğrenci, Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda aldıkları burslu, yatılı, İngilizce eğitimle, mutlu, huzurlu, özgüven sahibi ve geleceğe umutla bakan bireyler olarak yetişiyor.
 
Darüşşafaka Eğitim Kurumları, sunduğu kaliteli eğitim, sevgi ve şefkatle, öğrencilerin yaşamlarını değiştiriyor. Onların elde ettikleri başarılar, 150 yıldır ailelerine ve Darüşşafaka’nın hayırsever bağışçılarına gurur ve mutluluk yaşatıyor.
 
Eğitimde fırsat eşitliğine destek olarak babanıza bir çocuğun gülümsemesini armağan etmek isterseniz, Darüşşafaka’nın Babalar Günü için özel olarak hazırladığı bağış sertifikasını tercih edebilirsiniz (minimum bağış tutarı 30 TL’dir).
 
Online bağış sayfamızdan “Bağış Sertifikası”nı seçer, Mesajınız bölümünde de aşağıdaki bilgileri paylaşırsanız sertifikanızı babanıza doğrudan biz ulaştırabiliriz:
 
• İmza kısmına yazılmasını istediğiniz isim
• Kartın gönderileceği isim ve adres
 
***Tüm babaların bu özel gününü şimdiden kutlarız.***
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?