Anneniz için armağan, çocuklarımız için gelecek!

 ›  Haberler  › ↓ 
Anneler Günü’nde Darüşşafaka ürünlerini tercih ederek hem annenizi mutlu edebilir, hem de Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimine destek olabilirsiniz.
 annelergunu_21_2012.JPG
149 yıldır eğitimde fırsat eşitliği misyonuyla babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, yetenekli çocuklara eğitim veren ve bu yıl gerçekleştirdiği tüzük değişikliğiyle annesi hayatta olmayan çocuklara da kucak açan Darüşşafaka Cemiyeti, Anneler Günü için birbirinden özel kampanyalar geliştirdi. Alacağınız ürünler ve yapacağınız bağışlarla hem anneniniz mutlu olacak hem de Darüşşafakalı çocukların eğitimine katkıda bulunmuş olacaksınız.
 
Annenize Boonyfood'dan "DS1863" koduyla leziz çiçekler gönderebilirsiniz!
 
annelergunu_1_2012.jpgannelergunu_3_2012.jpgannelergunu_5_2012.jpg
Darüşşafaka ve BonnyFood iş birliğiyle hayat bulan yeni bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında; çiçek görselliğinde lezzetli tatlar sunan BonnyFood ürünlerinden “DS1863” koduyla yapacağınız alışverişlerin %20’si, eğitimde fırsat eşitliğinin sembolü Darüşşafaka’ya bağış olarak dönüyor. Alışverişinizi yaparken “DS1863” kodunu belirtmeyi unutmayın!
 
 
Çiçek Market'in "Darüşşafaka Çiçekleri"ni tercih edebilirsiniz!
 
nnelergunu_7_2012.jpgnnelergunu_10_2012.jpgnnelergunu_8_2012.jpg

Darüşşafaka ile Türkiye’nin en büyük online çiçekçilerinden Çiçek Market arasında 2011’in Eylül ayından beri sürdürülen iş birliği kapsamında, “Darüşşafaka Çiçekleri” reyonundan yapılan her alışverişin yüzde 20’si, 927 yetenekli çocuğa kolej seviyesinde eğitim sağlayan Darüşşafaka'ya bağışlanıyor. Bu özel günde annesini çiçeklere boğarak sevindirmek isteyenler, “Darüşşafaka Çiçekleri”ni tercih ederek hem annelerini hem de Darüşşafaka öğrencilerini sevindirebilirsiniz.
 
 
Darüşşafaka öğrencilerinin tasarladığı fincanlarla hem annenizi mutlu edin hem eğitime destek olun!
 
IMG_6481.JPG

Darüşşafaka ile iş birliğine giden ünlü kahve zinciri Kahve Dünyası’nda, Darüşşafakalı öğrencilerin tasarımlarını taşıyan “Darüşşafaka bardakları” gözünüze çarpmıştır. Darüşşafakalı öğrencilerin endüstriyel tasarımcı Yeşim Bakırküre’nin rehberliğinde çizdiği hayallerindeki desenleri taşıyan fincanlar, Kahve Dünyası’nda 15 TL’den satışa sunuluyor. Uzun soluklu bir proje olarak varlığını sürdüren iş birliği kapsamında oluşturulan bu fincanların satışından elde edilen gelir, Darüşşafaka’ya bağış olarak dönüyor.
 
IMG_6474.JPG
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?