Anneler Günü’nde, annenize Darüşşafakalı öğrencilerin GÜLÜMSEMESİNİ armağan edin!

 ›  Haberler  › ↓ 
Anneler gunu bireysel web -kucuk.jpg

150 yıldır annesi veya babası hayatta olmayan çocuklara anne şefkati ile iyi bir gelecek hazırlayan Darüşşafaka, annelere özel bağış sertifikaları hazırladı.
 
Bu sene 150. yılını kutlayan eğitimde fırsat eşitliğinin sembolü Darüşşafaka Cemiyeti, kurumsal ve bireysel bağışçıları için Anneler Günü’ne özel “Bağış Sertifikaları” hazırladı.
 
Türkiye’nin 68 ilinden gelen, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, başarılı ve yetenekli 954 öğrenci, Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda aldıkları burslu, yatılı, İngilizce eğitimle; mutlu, huzurlu, özgüven sahibi, geleceğe umutla bakan bireyler olarak yetişiyor.
 
Darüşşafaka Eğitim Kurumları, sunduğu kaliteli eğitim, özen, sevgi ve şefkatle, öğrencilerin yaşamlarını değiştiriyor. Onların elde ettikleri başarılar, ailelerine ve Darüşşafaka’nın hayırsever bağışçılarına gurur ve mutluluklar yaşatıyor. Bu hikâye 150 yıldır devam ediyor.
 
Eğitimde fırsat eşitliğine destek olarak annenize bir çocuğun gülümsemesini armağan etmek isterseniz, Darüşşafaka’nın Anneler Günü için özel olarak hazırladığı tebrik sertifikasını tercih edebilirsiniz.
 
Online bağış sayfamızdan bağışınızı gerçekleştirirken Bağış Türünü “Tebrik Sertifikası” olarak belirtir, Mesajınız bölümünde de aşağıdaki bilgileri paylaşırsanız sertifikanızı Annenize doğrudan biz ulaştırabiliriz:
 
Annenizin ismi
Annenizin adresi
İmza kısmına yazılmasını istediğiniz isim
 
Karşılıksız emek ve özverileriyle bizleri bugünlere taşıyan tüm annelerin bu özel gününü şimdiden kutlarız.
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?