Darüşşafaka Ankara buluşması

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti, “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuna gönül vermiş bağışçıları ve Ankara’da yaşayan Darüşşafakalılarla bir araya gelmek amacıyla 3 Aralık 2016 Cumartesi günü Kavaklıdere Sosyal Kulübü’nde kahvaltılı bir buluşma düzenledi.

Yaklaşık 70 kişinin katıldığı etkinlikte, Darüşşafaka’nın bağışçıları, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin, Genel Sekreter Yardımcısı Burçak Karakaya, Cemiyet yöneticileri ve çalışanları, Ankara Darüşşafakalılar Derneği Başkanı Sungur Ağagil ve Dernek üyeleri, Ankara'da yaşayan Darüşşafakalılar ve halen üniversite eğitimini Ankara'da sürdüren Darüşşafaka mezunları hep birlikte samimi bir ortamda keyifli vakit geçirdi.

Darüşşafakalı çocukların yaşamlarının kaliteli eğitimle değişmesi için destek veren Ankaralı vasiyet ve rezidans bağışçıları ile bireysel ve kurumsal bağışçılar, bu etkinlikte buluştu.

Buluşmada bir konuşma yapan Talha Çamaş, misafirleri Cemiyet faaliyetleri hakkında bilgilendirdi.

Bu sayede Darüşşafaka Ailesi’nden güncel haberleri alan bağışçılar ayrıca hem Ankara'da yaşayan Darüşşafakalıları hem de diğer bağışçıları tanıma fırsatı buldu.

Öğrencilerimizin geleceğinin kaliteli eğitimle aydınlanmasına katkıda bulunan Ankaralı bağışçılarımız, var ettiniz var olun!

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?