Alpaslan Onay, Darüşşafaka'nın Ortaokul Velisi oldu

 ›  Haberler  › ↓ 

​Darüşşafaka Cemiyeti,  “Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında bağış tutarı bir öğrencinin bir yıllık eğitim gideri olan 10.000 TL ve üzerine ulaşan hayırseverlere sertifikalarını törenle takdim etmeyi sürdürüyor.

ALPARSLAN ONAY_VELI.jpg

Program kapsamında  Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nın akıllı tahta ihtiyacını karşılayan Kimeks Kimyasal Maddeler ve Sağlık Gereçleri AŞ, Darüşşafaka'nın Ortaokul Velisi oldu.

Kurum adına hazırlanan "Ortaokul Veli Sertifikası", 19 Ağustos 2014 Salı günü düzenlenen Yönetim Kurulu Toplantısı öncesinde, Kimeks Yönetim Kurulu Başkanı Alpaslan Onay'a Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş tarafından takdim edildi. 

Sertifika takdim töreninde duygularını ifade eden Onay, her zaman Darüşşafaka'nın yanında olacağını belirterek, "Ne mutlu ki ülkemizde Darüşşafaka gibi bir kurum var. Bizlerin geleceğe dair umudumu yeşertiyor" dedi.

Darüşşafaka Velilerini Arıyor Programı

Birey veya kurum olarak “Darüşşafaka Velilerini Arıyor” kampanyasına destek verebilir, eğitimle değişen yaşamlara bir hikâye de siz ekleyebilirsiniz. Darüşşafaka’da okuyan bir öğrencinin bir yıllık eğitim gideri 10 bin TL’dir.


• 10 bin TL bağışlayarak “Veli” Bağışçımız
• 50 bin TL bağışlayarak “Ortaokul Veli” Bağışçımız
• 100 bin TL bağışlayarak “Mezun” Bağışçımız
• 200 bin TL bağışlayarak “Çifte Diplomalı” Bağışçımız
• 500 bin TL bağışlayarak "Temel Taş” Bağışçımız
• 1 milyon TL bağışlayarak “Kurucu” Bağışçımız

olabilir ve adınızıokulumuzun sütunlarında yaşatabilirsiniz.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?