Adak bağış kesimine Nisan 2014'e kadar ara verilmiştir

 ›  Haberler  › ↓ 
adak-subat-2014_rsz.jpg
 
Eğitimle yaşamları değiştiren 150 yıllık “şefkat yuvası” Darüşşafaka’ya yıl boyunca adak bağışında bulunarak gösterdiğiniz yoğun ilgiye sonsuz teşekkür ediyoruz.
 
Adaklarınızın eti, okulumuzun yemekhanesinde öğrencilerimizin et ihtiyacını karşılamak için kullanılmaktadır ve şu an stoklarımızda 2013-2014 eğitim-öğretim yılı birinci dönemi için yeterli miktarda et bulunmaktadır. Stoklarımızda bulunan eti tüketebilmek ve ziyanı önlemek amacıyla, 1 Ekim 2013 itibarıyla yapılacak, bedeli 700 TL olan adak bağışları için kesimler ikinci dönemin Nisan ayında gerçekleştirilecektir.
 
Her zaman olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da, Darüşşafaka’ya destek olmak isteyen bağışçılarımız, bayram bağışlarını Darüşşafaka’ya yaparak, ülkemizin 68 ilinden gelen 1000’e yakın öğrencinin Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda aldıkları kaliteli eğitimle geleceğe hazırlanmasına destek olabilirler.
 
Darüşşafaka Cemiyeti bir sivil toplum kuruluşu olarak kurulduğu günden bu yana, hayırsever kişi, kurum ve kuruluşların bağışlarıyla varlığını sürdürmektedir. Darüşşafakalı öğrencilerin eğitim, barınma, beslenme, kıyafet, sağlık, kitap, kültürel aktiviteler, cep harçlığı gibi yaşam giderleri ve aynı zamanda üniversite eğitimini sürdüren Darüşşafaka mezunlarına sağlanan burslar da dahil olmak üzere tüm giderler, hayırseverlerin, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden kurum ve şirketlerin destekleriyle, bayram bağışlarıyla karşılanmaktadır.
 
Darüşşafaka, 150 yıldır, siz değerli bağışçılarının desteğiyle, “Eğitimde Fırsat Eşitliği”nin sembolü ve öyle olmaya da devam edecek…
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?