Adak bağış kesimine ağustos ayına kadar ara verilmiştir

 ›  Haberler  › ↓ 
adak-bagisi-ara.jpg
 
 
Eğitimle yaşamları değiştiren 150 yıllık “şefkat yuvası” Darüşşafaka’ya yıl boyunca adak bağışında bulunarak gösterdiğiniz yoğun ilgiye sonsuz teşekkür ediyoruz.
 
Adaklarınızın eti, okulumuzun yemekhanesinde öğrencilerimizin et ihtiyacını karşılamak için kullanılmaktadır ve şu an stoklarımızda yeterli miktarda et bulunmaktadır. Bu nedenle, bedeli 700 TL olan adak bağışlarının kesimine ara verilmiştir. Adak kurban kesim tarihimiz ağustos ayında siz değerli bağışçılarımızla paylaşılacaktır.
 
Her zaman olduğu gibi yaz dönemi boyunca da, Darüşşafaka’ya destek olmak isteyen bağışçılarımız, ülkemizin 65 ilinden gelen 1000’e yakın öğrencinin Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda aldıkları kaliteli eğitimle geleceğe hazırlanmasına destek olabilirler.
 
Darüşşafaka Cemiyeti bir sivil toplum kuruluşu olarak kurulduğu günden bu yana, hayırsever kişi, kurum ve kuruluşların bağışlarıyla varlığını sürdürmektedir. Darüşşafakalı öğrencilerin eğitim, barınma, beslenme, kıyafet, sağlık, kitap, kültürel aktiviteler, cep harçlığı gibi yaşam giderleri ve aynı zamanda üniversite eğitimini sürdüren Darüşşafaka mezunlarına sağlanan burslar da dahil olmak üzere tüm giderler, hayırseverlerin, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden kurum ve şirketlerin destekleriyle karşılanmaktadır.
 
Darüşşafaka, 150 yıldır, siz değerli bağışçılarının desteğiyle, “Eğitimde Fırsat Eşitliği”nin sembolü ve öyle olmaya da devam edecek.
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?