Darüşşafakalı öğrencilerin yolunu aydınlatan yeni destekçilerimiz… 

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka’nın yeni destekçileri Arçelik, Bankalararası Kart Merkezi ve Borusan İstinye Şubesi'ne sertifikaları, 7 Mart günü Darüşşafaka Müzesi’nde düzenlenen törenle takdim edildi. 

Tarkan ile gerçekleştirdiğimiz bağış konseri için yaptıkları bağışla Veli Bağışçılarımız arasına katılan Arçelik'in "Veli Belgesi", Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Davut Ökütçü tarafından, Grup Müdürü Özlem Akbayır ve İletişim Yöneticisi Berna Alkan Koç’a sunuldu.

Kurumumuza bir kaç yıldır verdikleri desteği Tarkan Konseri'nde de devam ettirerek Ortaokul Veli Bağışçımız olan Bankalararası Kart Merkezi'nin "Ortaokul Veli Belgesi", Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin tarafından, Ürün Direktörü Antar Turgay’a sunuldu.

Cemiyet yılbaşı kokteyli için mekan desteğinde bulunan Borusan İstinye Şubesi'nin "Teşekkür Belgesi", Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreter Yardımcısı Burçak Karakaya tarafından, Şube Müdürü Cem Uluğtekin'e sunuldu.

154 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç katan destekçilerimize en içten teşekkürlerimizi sunarız. Var ettiniz, var olun.

Darüşşafaka, öğrencilerinin geleceğini yıldızlar gibi aydınlatacak bağışçılarının desteklerini bekliyor.
 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?