453 koşucu adımlarını Darüşşafaka için attı

 ›  Haberler  › ↓ 

Vodafone 40. İstanbul Maratonu’nda 453 koşucu eğitim için koştu

Vodafone 40. İstanbul Maratonu’nda Darüşşafaka yararına koşan 453 gönüllü, adımlarını annesi ya da babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz öğrencilerin geleceğini aydınlatmak için attı.

Darüşşafaka Koşu Takımı ve Öğretmenleri, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Eski Üyesi Beşir Özmen, Yüksek Danışma Kurulu Üyesi Bora Durmaz ve Darüşşafaka mezunu Süleyman Morbel

11 Kasım Pazar günü gerçekleşen maratona Darüşşafaka yararına koşmak için Edirne'den Diyarbakır'a Türkiye'nin 12 farklı ilinden ve Amerika Birleşik Devletleri'nden gönüllüler katıldı.

Darüşşafaka yararına koşan Günsan Elektrik

Bireysel koşucuların yanı sıra Ford Otosan, Yıldızlar Yatırım Holding, Gilead, Cefic Türkiye, DeFacto, FlaktGroup, Astra Zeneca, Bosch, Günsan Elektrik, Burgan Bank, Mattel, Marks and Spencer, Kredi Kayıt Bürosu, Schenker Arkas, Fujitsu, Green&Black Marine Logistics, Softtech çalışanları da Darüşşafaka için koştu.

Adımlarını Darüşşafakalı öğrenciler için atan Yıldızlar Yatırım Holding çalışanları.

Maratonda adımlarını Darüşşafaka için atanlar bir arada...

Darüşşafakalı 48 öğrencinin 1 yıllık eğitim ihtiyaçlarını desteklemek amacıyla düzenlenen kampanyaya 23 Kasım’a kadar destekte bulunabilirsiniz.

Maraton kampanyamızı desteklemek için tıklayınız.

Maratonda adımlarını Darüşşafaka için atan herkese yürekten teşekkür ediyoruz!

Zeliha Kahraman ve Ümran Kalyoncu

Leman Kahraman ve Merve Kalyoncu

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?