39. YDK Toplantısı yapıldı

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti Yüksek Danışma Kurulu (YDK) üyeleri, 2023 yılının ikinci toplantısını, 7 Haziran Çarşamba günü yaptı.

Darüşşafaka Cemiyeti’nde hibrit olarak gerçekleştirilen toplantıya YDK üyelerinin yanı sıra Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç, Yönetim Kurulu Üyeleri, Okul ve Cemiyet yöneticileri katıldı.

YDK Başkanı Talha Çamaş moderatörlüğündeki toplantıda, YDK’nin yeni üyeleri Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Eski Üyesi, SOYAK Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Taner Soyak (DŞ’73) ile Endüstri Mühendisi Aydın Yardım (DŞ’77) takdim edildi ve 38. YDK Toplantısı’nın sonuçları görüşüldü.

Ardından kürsüye gelen Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı; 2023 Darüşşafaka Giriş Sınavı sonuçlarıyla ilgili bilgi verdi ve DEK olası strateji değişikliği değerlendirme raporuyla yol haritasının sunumunu yaptı.

Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı

Ebru Arpacı’nın ardından kürsüye gelen Genel Sekreter Suat Çetin ise bağışlarda yaşanan gelişmeler ve yeni kampüs projesine destek programı hakkında bilgiler aktardı. 

Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Suat Çetin

Toplantı, Kurul üyelerinin görüş ve önerileriyle sona erdi.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?