38. YDK Toplantısı yapıldı

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti Yüksek Danışma Kurulu (YDK) üyeleri, 2023 yılının ilk toplantısını, 18 Mart Cumartesi günü yaptı.

YDK Başkan Vekili Berrin Önder,
YDK Başkanı Talha Çamaş,
Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç

 

Darüşşafaka Cemiyeti’nde gerçekleştirilen toplantıya YDK üyelerinin yanı sıra Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç, Yönetim Kurulu Üyeleri, Okul ve Cemiyet yöneticileri katıldı.

Toplantı, Darüşşafaka Lisesi öğrencilerinin Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nün 108. yıl dönümü vesilesiyle hazırladığı etkinlikle başladı. Lise öğrencisi  Saliha Gökgöz’ün sunuculuğunu yaptığı etkinlik, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Çanakkale şehitlerimiz ve 6 Şubat’ta hayatını kaybeden halkımız için saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ardından Darüşşafaka Orkestra Grubu’nun eşliğinde hep beraber Darüşşafaka Marşı okundu.

YDK Başkanı Talha Çamaş moderatörlüğünde başlayan toplantıda, Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Suat Çetin tarafından 2022 yılı Darüşşafaka faaliyetleri sunuldu.

Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Suat Çetin

 

Darüşşafaka Cemiyeti’nin 2023 yılı hedef ve bütçe sunumlarının da yapıldığı toplantıda Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı tarafından, Eğitim Kurumları’nın çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı

 

Ebru Arpacı’dan sonra kürsüye gelen Prof. Dr. Betül Çotuksöken Eğitim Komisyonu; Berrin Önder, Vizyon Kaynak Geliştirme ve Yatırım Komisyonu; Tunçer Gömeçli ise Tanıtım ve İletişim Stratejileri Komisyonu ile ilgili sunumlarını yaptılar.  

Kurul üyelerinin soruları ve görüşleriyle katkı verdiği toplantı, bir sonraki toplantının 7 Haziran 2023’te yapılması kararıyla sona erdi.

 

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?