35.Yüksek Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı

 ›  Haberler  › ↓ 

Fikir ve deneyimleriyle Darüşşafaka'nın yanında olmak isteyen kamuoyu önderlerini buluşturan Yüksek Danışma Kurulu (YDK), 2021 yılının ikinci toplantısını, 18 Eylül Cumartesi günü Hüsamettin Kavi’nin başkanlığında gerçekleştirdi.

Darüşşafaka Yüksek Danışma Kurulu

Küresel salgın nedeniyle hibrit modelde yapılan toplantıya; YDK Başkanı Hüsamettin Kavi, Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nilüfer Eğrican, YDK Üyeleri Prof. Dr.  Ömer Ertur, Verda Sürek ve Darüşşafaka Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Saruhan Cemiyet Merkezi’nden katılmayı tercih ederken, 37 üye de çevrim içi olarak katıldı.

Darüşşafaka Yüksek Danışma Kurulu

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem (DŞ'82), Yönetim Kurulu Başkan Vekili Zeynep Necipoğlu, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Cem Şipal (DŞ’82), Yönetim Kurulu Üyeleri Serpil Durak Tunçer ile Müge Ören, Hukuk Baş Müşaviri Dr. İnci Ercan, Genel Sekreter Yardımcısı Burçak Karakaya’nın da Cemiyet Merkezi’nden katıldığı 35. Yüksek Danışma Kurulu Toplantısı, M. Tayfun Öktem’in sunumuyla başladı. Ardından Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı, eğitim konularında genel bilgilendirmelerde bulundu.

Kurul üyelerinin soruları ve görüşleriyle katkı verdiği toplantı, bir sonraki toplantının 5 Şubat 2022’de yapılması kararıyla sona erdi.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?