324

 ›  Haberler  › ↓ 

Milli Eğitim Bakanlığı’nın  düzenlediği “3. Web Tabanlı Eğitim İçeriği Geliştirme” yarışmasında Darüşşafaka Eğitim Kurumları Bilgisayar Öğretmeni Sezin ESKİNAZİ, öğretmen kategorisinde katıldığı “Toplamayı Öğreniyorum” projesiyle Türkiye birincisi olmuştur. Projenin amacı günümüzün gelişen teknolojisinin eğitim alanında da yaygınlaştırılması ve öğrencilerin konuları görsel, işitsel ve etkileşimli etkinlikle daha iyi kavramalarını sağlamaktır.

Aynı yarışmada projenin öğrenci kategorisinde Darüşşafaka Eğitim Kurumları 6/A sınıfı öğrencilerin Elif KARAATLI, bilgisayar öğretmeni Sezin ESKİNAZİ’nin danışmanlığında hazırladığı “Açılar” adlı projesiyle Türkiye birincisi olmuştur. Bu proje ile açılar konusunu interaktif olarak hazırlayarak, öğrencilerin konuyu görsel, işitsel ve etkileşimli etkinliklerle daha iyi kavramasının sağlanması amaçlanmıştır.

Öğrencilerin derste öğrendikleri konuları öğrenme şekli bakımından öğrenci için  oldukça eğlenceli hale getiren ve aynı zamanda öğrenme düzeyini de yükselten projeleri oluşturan öğrencimiz Elif Karaatlı ve öğretmenimiz Sezin Eskinazi’yi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?