23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

 ›  Haberler  › ↓ 
23-Nisan-haber_2014.jpg

Bir buçuk asrı aşkın süredir hayırseverlerin desteğiyle eğitimle yaşamları değiştiren Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu adına Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 94. yıldönümünü ve Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlarım.
 
Bugün ülkemizin dört bir köşesinden, sınavla seçilen, babası veya annesi hayatta olmayan, iyi eğitim olanağından yoksun 945 çocuğumuza sizlerin desteğiyle eğitimde fırsat eşitliği sağlayarak onları yaşam boyu öğrenen, evrensel değerleri benimsemiş, özgüvenli, ülkesine ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde lider bireyler olarak yetiştiriyoruz. İnanıyoruz ki, Darüşşafaka’da yetişen her çocuğumuz Ulu Önder Atatürk’ün önümüze koyduğu “çağdaş medeniyetler seviyesine” ulaşma yolunda bir adım daha ilerlememizi sağlayacaktır.
 
Çocuklarımızın eğitimine verdiğiniz katkıdan ötürü teşekkür eder, öğrencilerimizin Darüşşafaka çatısı altında mutlu bir çocukluk geçirerek büyümesi amacıyla kampüsümüz içinde bulunan "Oyun Parkı"nı yenilemek amacıyla 23 Nisan'da başlattığımız SMS kampanyasına desteklerinizi bekleriz.
 
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun!
 
Saygılarımla,
Talha Çamaş
Yönetim Kurulu Başkanı
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?