2017 Felis Ödülleri’ne Darüşşafaka damgası

 ›  Haberler  › ↓ 

"İyilik Paylaştıkça Çoğalır..."

Darüşşafaka Cemiyeti’ne destek veren MPR İletişim Danışmanlığı Ajansı ve 4129Grey Reklam Ajansı, Darüşşafaka için hayata geçirdikleri projelerle, Türkiye’nin en yaratıcı, etkili ve kaliteli pazarlama projelerinin ödüllendirildiği 2017 MediaCat Felis Ödülleri’nde ödülleri kucakladı. 

Bu yıl 12. kez düzenlenen Felis Ödülleri, 8 Kasım’da Zorlu PSM’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. 

“İyilik Paylaştıkça Çoğalır”

“Klas Hamal” olarak tanınan Mehmet Ateş’in Darüşşafaka’ya yaptığı bağışı konu alan ve MPR’nin Darüşşafaka için gerçekleştirdiği “İyilik Paylaştıkça Çoğalır” projesi, aşağıdaki beş kategoride ödülün sahibi oldu. 

  • PR Bölümü, Konu, Gündem ve Kriz Yönetimi Kategorisi
  • PR Bölümü, Medya İlişkileri Yönetimi Kategorisi
  • PR Bölümü, Büyük Ödül
  • Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü, Eğitim Kategorisi
  • Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü, Büyük Ödül

Ödül törenine katılarak MPR Ajans Başkanı Meral Saçkan’la birlikte Felis Ödülü’nü almak için sahneye çıkan Mehmet Ateş, “Bu projeyi iyilik çoğalsın diye yaptım. İyilik böyle böyle yayılsın, dünya daha iyi bir yer olsun istiyorum” diye seslendi.

Mehmet Ateş

Mehmet Ateş’in Darüşşafaka’ya yaptığı ve Türkiye’ye ilham veren bağışın hikayesini okumak için lütfen buraya tıklayınız.

“Bazı harcamalar olmasa da olur ama eğitim olmazsa olmaz”

Darüşşafaka’ya gönüllü destek veren ve bu yıl “Bazı Harcamalar Olmasa da Olur Ama Eğitim Olmazsa Olmaz” kampanyasının 2. fazını hazırlayan 4129Grey Reklam Ajansı da, 2017 MediaCat Felis Ödülleri’nde ödülü kucakladı.

“Olmasa da Olur” kampanyası, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü, Eğitim Alanı kategorisinde Felis Ödülü’ne layık görüldü.

“Olmasa da Olur” kamu spotunu izlemek için lütfen buraya tıklayınız.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?