2015'e "iyi" bir başlangıç için: Darüşşafaka Yılbaşı Ürünleri

 ›  Haberler  › ↓ 
YILBASI URUNLERI_2015_sonafis.jpg

Ülkemizin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu Darüşşafaka, kurumsal ve bireysel bağışçıları için yılbaşına özel ürünler tasarladı. Yeni kaynaklar yaratarak, daha fazla çocuğun yaşamına dokunmayı hedefleyen Darüşşafaka, 2015 yılı için “Masa Takvimi”, “Kartpostal”, “Bardak Altlığı” ve “Yeni Yıl Tebrik Sertifikası” hazırladı.
 
Darüşşafaka Masa Takvimi
2015 yılı için iki farklı masa takvimi oluşturan Darüşşafaka, bu yıl da öğrencilerinin yaratıcılığını ve Darüşşafaka'nın yeşil-siyah kapılarının ardındaki yaşamı Darüşşafaka dostlarıyla buluşturuyor.
 
Bitmeyen Hikaye
2012 yılı Darüşşafaka mezunu Çağdaş Torbacıoğlu'nun objektifinden yansıyan fotoğraf karelerinin yer aldığı "Bitmeyen Hikaye" başlıklı masa takvimi, Darüşşafaka çatısı altında 151 yıldır süren yaşamın kapılarını aralıyor.
 
TAKVIM CAGDAS.jpg

Bitmeyen Hikaye 2015 yılı takvimi hakkında:

1863 yılından bu yana ders zillerinin çaldığı, koridorlarında öğrencilerin koştuğu, çatısının altında çocukların uyuduğu, uyandığı, mutfağında kocaman tencerelerde yemeklerin piştiği, herkese eşit paylaştırıldığı yerin adıdır Darüşşafaka…1863'ten beri daha iyi bir gelecek için ailesini, evini, şehrini arkasında bırakan yetenekli çocukların ve bir o kadar fedakâr ebeveynlerin adıdır Darüşşafaka... Bu kapının arkasında 1863'ten beri her çarşamba küçükler velileriyle kavuşmak  için bekler, büyükler koşturarak çarşı iznine çıkar. Her cuma "evciler" kocaman valizleriyle evlerine gider, "daimiler" biraz buruk onları uğurlar...  Ağlayan bir çocuk varsa, onu teselli eden, üşüyen bir çocuk varsa, onun atkısını daha sıkı saran, saçları dağılmış bir çocuk varsa, onun saçını ören biri de vardır Darüşşafaka'da...  Bitmeyen bir hikayedir Darüşşafaka, 1863'te başlayan, bugüne uzanan... İşte bu yılki masa takvimimizde; 2012 yılı mezunumuz Çağdaş Torbacıoğlu'nun objektifinden yansıyan fotoğraf kareleriyle 151 yıllık yeşil-siyah kapının ardındaki yaşamı anlatmak istedik.

BİTMEYEN HİKAYE 2015 YILI MASA TAKVİMİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Eğitimde Fırsat Eşitliği

Darüşşafakalı öğrencilerin "ülkeler" konseptli resimlerinden oluşan " Eğitimde Fırsat Eşitliği" başlıklı masa takvimi ise öğrencilerimizin renkli dünyasını sizlerle buluşturuyor.
 
TAKVIM ULKE.jpg
 
Eğitimde Fırsat Eşitliği 2015 yılı takvimi hakkında:
"Eğitimde fırsat eşitliği" olanağı tanıdığımız öğrencilerimizin "ülkeler" konseptli resimleriyle 2015 yılı boyunca sizlerle olacağız. Her gününüzün öğrencilerimizin hayal dünyası kadar renkli ve aydınlık olması dileğiyle...

Ebat: 13,5x16 cm
Fiyat: 25 TL
 
 
Darüşşafaka Bardak Altlıkları
Darüşşafaka’da okuyan öğrencilerin tasarladığı ve iki farklı malzemeden oluşan "Bardak Altlıkları" ile 2015 yılında da içeceklerinizi iyilik ve keyifle yudumlayacaksınız! 
 
TAS BARDAK ALTLIKLARI.jpg

Malzeme: Taş
Ebat: 10x10 cm
Fiyat: 50 TL (4'lü set 4 farklı tasarım)
 
MANTAR BARDAK ALTLIKLARI.jpg

Malzeme: Mantar
Ebat: 10x10 cm
Fiyat: 30 TL (6'lı set 3 farklı tasarım)
 
Darüşşafaka Kartpostalları
Sevdiklerinizin, iş ortaklarınızın yeni yılını Darüşşafakalı öğrencilerin yılbaşına özel rengârenk çizimlerinden oluşan "Darüşşafaka Kartpostalları” ile kutlayabilir, onlara da yeni yıla iyi bir başlangıç yaptırabilirsiniz.
KARTPOSTALLAR.jpg

Ebat: 15x15 cm
Fiyat: 30 TL (5 farklı tasarımdan oluşan 10’lu set+ Zarf)
 
Darüşşafaka Yılbaşı Bağış Sertifikası
Darüşşafaka'nın yılbaşına özel hazırladığı bağış sertifikalarını çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza ve sevdiklerinize armağan edebilir, bağış yapmanın huzurunu onlara da yaşatabilirsiniz. Bağış sertifikalarını kurum logolu olarak da ürettirebilirsiniz.
 
SERTIFIKA.jpg

Fiyat: 30 TL
  
Elektronik Yılbaşı Bağış Sertifikası
Dilerseniz Darüşşafaka'nın yılbaşına özel hazırladığı bağış sertifikalarını çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza ve sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilirsiniz.
 
                           YILBASI SERTIFIKA 2015 KURUM LOGOLU.jpg


Fiyat: 20 TL
 
“Darüşşafaka’nın Yılbaşı Ürünleri”ne ONLİNE BAĞIŞ menümüz üzerinden bağış yaparak veya aşağıdaki bilgilerden bizimle iletişime geçerek sahip olabilirsiniz.
  
 
DARÜŞŞAFAKA YILBAŞI ÜRÜNLERİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN:

TEL:  +90 212 939 2800 / 2475- 2494
E-POSTA: duygu.yalamanoglu@darussafaka.org
                  esin.ozbakir@darussafaka.org
 
Kurum logolu siparişler için son bağış tarihi, 19 Aralık 2014 Cuma günüdür.
• Ürünlerimizin teslimatı siparişe göre değişmektedir.
• Logolu ürünler en az 200 adet siparişte uygulanmaktadır.
• 200 adedin altındaki siparişlerde kargo ücreti alıcıya aittir.
 
 
                                    yilbasi urunleri e-imza.jpg
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?