2014 Yılı Darüşşafaka Giriş Sınavı sonuçları açıklandı

 ›  Haberler  › ↓ 
2014-sinav-sonuclari_rsz.jpg
 
151 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla yaşamları değiştiren Darüşşafaka’nın 2014 sınav sonuçları belli oldu.​ Darüşşafaka Eğitim Kurumları Giriş Sınavı, 1 Haziran 2014 Pazar günü 20 il merkezinde gerçekleştirilmiş ve sınava 2.145 öğrenci katılmıştı.
 
 
 Asil Liste
Aday No Adı Soyadı Okul İli
97 AYBERK SAVMAZ İSTANBUL
583 UMUT SATIK KARAÇOKAK DENİZLİ
180 CANER DEMİRCİ İSTANBUL
223 SILA ARDA EDİRNE
1638 AHMET UTKU YILMAZ ADANA
155 ARDA TÜRKOL KIRKLARELİ
1920 ÇAĞLA ÇAKIT ADANA
2033 AHMET CAN KARACA HATAY
217 MUNİBE SİMGE DURAN SAKARYA
1159 ÖZGÜR ŞENTÜRK BURSA
751 BARAN DOĞRU DİYARBAKIR
1009 FURKAN FAİK UÇKUN AYDIN
169 ATA KIRÇIN ANKARA
1822 EMİNE BARAKLI OSMANİYE
611 RAMAZAN YILDIRIM BURDUR
1942 BÜŞRA SOĞANCI KASTAMONU
318 İREM NİLSU AYDOĞDU İSTANBUL
1177 İSLAM OĞUZHAN TUĞAY İSTANBUL
2089 MERVE KAYA İSTANBUL
1996 HASAN YİĞİT SAKARYA
690 AHMET TEKİN ERZURUM
1588 SELİN ASMACA İSTANBUL
1468 ELİF BERİL GÖNCÜLER İSTANBUL
303 GÜLLER YAZGI AKATA İSTANBUL
219 BERKAY ERZEN İSTANBUL
831 YASİN EMRE KAPAN TOKAT
91 AYTEK AKSU İSTANBUL
1828 AHMET DURGUT NEVŞEHİR
2045 AHMET BURHAN YÜCEL GAZİANTEP
241 SELİM KAMİL BALIKESİR
1482 BERİL DİYARİBEKİRLİO MANİSA
1045 ADA DELAL ÖZBEK ADANA
1813 VEDUDE RABİA SÖZKESEN DENİZLİ
788 BURAK KAYA AFYONKARAHİSAR
1963 NEHİR TANIŞ BURSA
1282 SUDE NAZ KARATAYLI MERSİN
1543 CANSU AKDAŞ BURSA
1886 ENES ERŞAN SİVAS
403 ZEHRA NUR UÇAR ANTALYA
1024 FURKAN ASLANTAŞ DİYARBAKIR
1384 İREMNUR SALAR İSTANBUL
252 ELYASE PINAR ADANA
274 FAHRETTİN FURKAN ÖZGEN İSTANBUL
505 MELAHAT HANDE ŞİTOĞLU ANKARA
1675 HİKMET ARDA ERDEM İSTANBUL
967 MİRAÇ AKATİN RİZE
1728 FAHRİYE ÇALIŞ ANKARA
679 YUSUF EMRE ŞAHİN İSTANBUL
2015 GAMZE ÇEVİK DENİZLİ
2058 EMRE GÜLEN İSTANBUL
176 RAMAZAN ÖMER ÜNAL BURDUR
368 HASAN HÜSEYİN UYGUN ANKARA
1263 KADER AKGÜMÜŞ TRABZON
12 CEREN ALAGÖZ İSTANBUL
1691 DÖNDÜ NUR ATA OSMANİYE
898 NAZLI GÜL YALÇIN İSTANBUL
1005 BARIŞ KOÇ AYDIN
73 CAN GÜLER İSTANBUL
89 BERK AYKURAL ESKİŞEHİR
3145 EMRE YAMAN ÇORUM
98 BERİL SAVMAZ İSTANBUL
1346 MERVE YİĞİT BURSA
1065 BEYZA ALTAY HATAY
296 BÜŞRA ÇAVUŞOĞLU TRABZON
1885 HASAN ALİ KİREMİTÇİ HATAY
1169 UMUT ERDEM UYAR ESKİŞEHİR
1451 ZÜLAL ÇETİN KOCAELİ
136 ENES ÖZDEN MERSİN
1093 YASİN SÜHA KOÇ KONYA
1608 RIFAT GÜNGÖR ISPARTA
4 BARIŞ CAN AKYILDIZ KOCAELİ
784 DOĞANAY AKAYOĞLU ANKARA
1632 ELİF HATİCE GÜMRÜKÇÜ ERZİNCAN
129 EMRE CANKURT BALIKESİR
972 NAGEHAN NEMİRE GÜRSOY TRABZON
135 EREN YOĞURTCU ANTALYA
1294 ZUHAL İNCİ MALATYA
615 MUHAMMET HALİL GÜR AFYONKARAHİSAR
1203 AHMET OLCAY DOĞANAY KONYA
801 DENİZ FATMA ÇAPKURT İZMİR
1708 MUKADDES ÇİFTÇİ NİĞDE
1978 ZEYNEP ZELAL KELEŞ VAN
662 BÜŞRA AKMAN KOCAELİ
1043 FATMA BETÜL FİLİK HATAY
175 ŞİLAN ERTAŞ MERSİN
3144 EREN YAMAN ÇORUM
889 OSMAN ERDEM GÜVEN KOCAELİ
58 İDİL DODAK İSTANBUL
204 YUNUS EMRE BEKDEMİR İSTANBUL
59 EREN EKİNCİ İSTANBUL
57 ESAD KAHRAMAN İSTANBUL
1750 EYLÜL AYHAN VAN
139 ELİF GÖZÜKARA İSTANBUL
1031 ELİF SUDE ŞUT MALATYA
759 KÜBRA AYTEKİN MUĞLA
819 TUANNA TAVŞAN TRABZON
156 ECENUR ALDEMİR İSTANBUL
1781 AYÇA KOCAMAN İSTANBUL
1493 EMRE YAĞIZ DÖRTKARDEŞ İSTANBUL
2014 ÜMRE AKALP DİYARBAKIR
1722 İLAYDA BULUT KÜTAHYA
1556 CEMAL BALKAN BURSA
96 ERTUĞRUL KULAK İSTANBUL
60 ALİ GÜNGÖR ORDU
298 BÜŞRA TURGUT BURDUR
344 ELANUR ÖRKÜN AYDIN
1730 ROJHAT AKIN VAN
105 NURSİNEM AYDIN SAMSUN
923 MEHMET ERCAN ÖZTURAN GAZİANTEP
343 DENİZ NAİL TEKEKOĞLU GAZİANTEP
1079 HIDIR BUĞRA AYDIN DENİZLİ
1241 SARUHAN ALİ YEŞİLIŞIK BURSA
1386 NİSA DAMLA TÜREL İSTANBUL
930 AHU TARASI İSTANBUL
561 SEFA YAPRAK ANTALYA
351 CEMAL BORA GÜMÜŞ BURSA
1443 ENES KURNAZ DENİZLİ
1444 ECEM KÜPÇÜ TEKİRDAĞ
276 FATİH UMUT ÇAMAN KAYSERİ
1194 NEBAHAT CANGİROĞLU ŞIRNAK
Birinci Yedek Liste
Aday No Adı Soyadı Okul İli
1845 TUANA ZENGİ MERSİN
607 AHMET TOSUN VAN
1480 TUTKU ZORLU ADANA
1668 SUDE GÜL ATEŞ AYDIN
1026 EYLÜL DUMAN DİYARBAKIR
1220 MİNEL KOCA İSTANBUL
1662 CEYLAN EROLTU HATAY
861 ELİF SUDE DİLEK ANTALYA
3190 MERT BALCIOĞLU İSTANBUL
232 İREM GÜÇLÜ GAZİANTEP
271 EREN BAŞTÜRK İSTANBUL
1521 HAMİT TAHA ATASEVER ANKARA
1597 LARA VAROL İSTANBUL
1412 İSMAİL SÖNMEZ MANİSA
3183 AYŞE KARAKA İSTANBUL
627 TALHA TUNAHAN ERGÜL MERSİN
158 BERKAY ESKİCİ İSTANBUL
735 ÖZGENUR ADIGÜZEL DİYARBAKIR
1163 İLAYDA CAM HATAY
1895 NURULLAH BERK İSTANBUL
210 RABİA ŞEYMA YÜCEL ESKİŞEHİR
1796 RAMAZAN BARIŞ GÜL KAHRAMANMARAŞ
1486 ESRA GÜVEN İSTANBUL
917 MEHMET HÜSEYİN GÜNDÜZOĞLU İSTANBUL
1924 CANSU SEVİNDİK ANKARA
İkinci Yedek Liste
Aday No Adı Soyadı Okul İli
1469 SUDE NAZ KİTAPÇIOĞLU KOCAELİ
293 ŞİLAN DOĞAN MARDİN
1641 GÖKAY YÜZER ADANA
833 SEDA ELAGÖZ HATAY
214 MERVE YARDIMCI İSTANBUL
412 SERKAN EMRECAN TERZİ İSTANBUL
686 KADİR CAN SÜZER KOCAELİ
1896 NURETTİN ÖZDEMİR İSTANBUL
3065 FİLİZ DEMİRCAN DİYARBAKIR
693 SUDEM KARAKÖSE KONYA
547 FATMA SUDE ESER MERSİN
1127 ABDULSAMET TURAN ZONGULDAK
282 CANER KÖROĞLU MERSİN
358 BUKET KUŞ KAHRAMANMARAŞ
974 GÜLSENUR ÖZTÜRK TRABZON
138 NEFİSE KÖSE OSMANİYE
226 KEZBAN ZENGİN BALIKESİR
1457 SAMİ ÖZKAN ANTALYA
354 ÖZÜM EREN ADANA
1669 CENNET KÜBRA SERT MANİSA
322 ELİF UZUN İSTANBUL
1172 GÖKDENİZ AKSU İSTANBUL
1280 EREN TEKCE SİVAS
1856 BAKİ EREN KUBİLAY SAKARYA
1297 DİLAN BAYLAN ÇORUM

Tüm Haberlere Göz Atın