Darüşşafaka Sınavı sonuçları açıklandı

sinav06062012.JPG

Darüşşafaka Eğitim Kurumları Giriş Sınavı 27 Mayıs 2012 Pazar günü 20 il merkezinde gerçekleştirilmiştir. Sınava 2105 aday başvurmuş ve 1981 aday sınava katılmıştır.

Asil listede 120; I.yedek listede 25 ve II. yedek listede 25 aday yer almaktadır. Asil listeden kayıt yaptırmayan adaylar yerine öncelikle I.yedek listeden kayıt yapılacaktır. Kontenjan açığı kalması durumunda II. yedek listeden öğrenci kaydı gerçekleştirilecektir. 
 
Asil ve yedek listelerde yer alan adaylar il dağılımına göre 25-29 Haziran 2012 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek Sağlık Kuruluna katılacaklardır. Sağlık Kurulunda öğrencilerin rehberlik görüşmeleri ve sağlık kontrolleri yapılacaktır. Sağlık Kuruluna yedek listede yer alan öğrenciler de katılacaktır. Adaylarımızın Sağlık Kurulu için belirtilen tarihlerde saat 08:00’de Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nda hazır olmaları gerekmektedir.
 
2 Temmuz-10 Ağustos 2012 tarihleri arasında Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından düzenlenecek ev ziyaretleri ile Mali Durum Araştırması gerçekleştirilecektir.
Sağlık Kurulu ve Mali Durum Araştırması sonucuna göre okulumuza kayıt hakkı kazanan öğrencilerin kayıtları 10 Eylül 2012 Pazartesi günü yapılacaktır. Kayıt yaptıran öğrencilerimizin oryantasyon programı 10-14 Eylül 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 

Belirtilen tarihlerde sağlık denetimine gelinmediği ve Mali durum araştırması için belirlenmiş 2 Temmuz-10 Ağustos 2012 tarihleri arasında kararlaştırılan randevulara uyulmadığı takdirde adaylar kayıt hakkını kaybederler.

 

 DARÜŞŞAFAKA 2012  SINAVI ASİL LİSTE

ADAY NO ​ ADI ​SOYADI ​İL
33 ​ ​İMRAN ​DURMUŞ ​İSTANBUL
1224 ​UMUT ÇAĞATAY ​TAPUR ​KAYSERİ
​8 NİSANUR ​BAYRAKTAR ​TEKİRDAĞ
257 YUNUS UMUT ​KANDEMİR ​ORDU
3099 ​ELİF ŞİRVANOĞLU ​DİYARBAKIR
856 MERVE ELANUR ​AZMAN ​KONYA
1747
​MİHRAÇ ​DEMİR ​VAN
1525​ ​HÜSNİYE ​TÜRKOĞLU ​KONYA
216​ ​GÖKHAN ​AKKAŞ ​DENİZLİ
1228​ ​TURGUT ​AKYOL ​BURDUR
1095​ ​ALİ ​KARACA ​AMASYA
1623 ​ECE ​KİŞİ ​ANTALYA
471
​SALİH BERKANT ​TAŞKIRAN ​İZMİR
 1580 ​ ​ÖMER FARUK ​KOÇOĞLU ​İSTANBUL
1339
​ASLI AZRA YÜCEL ​GİRESUN
1023 ​BURAK SEFA ​CANBAKAN ​SAMSUN
1205​ ​BUĞRA ​ÖZCAN ​İSTANBUL
37 ​MELİSA ​ÖZTÜRK ​ANTALYA
695 ​DİLA ŞİMAL ​VAROL ​SAKARYA
53 ​ ​EGE ​GÜNEY ​İSTANBUL
1003 ​YAĞMUR ​ÜNALDI ​ANTALYA
418 ​ARZUM NAZ ​DOĞANER ​SİVAS
82 ​ ​İPEK ​EREN ​TEKİRDAĞ
761 ​İREM ​BÜYÜKŞAHİN ​İSTANBUL
851​ ​EFE BARAN ​TEKİN ANKARA
​848 ​FATİH ​ACAR ​MUĞLA
3209​ ​ERKAN ​KOÇULU ​KONYA
1079 ​ERKAN ​DERMANCI ​TEKİRDAĞ
151 ​EMİRHAN ​KOCA ​BALIKESİR
165​ ​GÖZDE ​CİVCİK ​İSTANBUL
1562 ​KARTAL ​KURTKAYA ​İSTANBUL
169 ​TEOMAN ​GÜL ​İSTANBUL
1326​
​BİRKAN EGE ​ÇORBACIOĞLU ​İSTANBUL
1869​
​İSMAİL EFE ALPTEKİN ​ERZURUM
522​
​BEVRAN ​KANKILIÇ ​MERSİN
3060 ​EYGİ ​UYANIK ​ANTALYA
676 ​
​MUHAMMED ALİ ​KODAN ​İSTANBUL
381 ​BEKİR ​GÜNDÜZOĞLU ​AYDIN
1742 ​EKREM ​ÖZEN ​İSTANBUL
621 ​ZEYNEP ​BABACAN ​MALATYA
94 ​SEMA ​AKSU ​İSTANBUL
1147 ​
​GÖKAY ​YILDIZ ​YALOVA
970 ​ROZARİN ​YILDIZLI ​BİTLİS
335​ ​ŞEREF ​GÜLTEKİN ​MERSİN
793 ​BERKAY ​AKAYRAN ​İSTANBUL
1387 ​OĞULCAN MELİH ​TINAZ ​KOCAELİ
1577​ ​HALUK LEVENT ​GEDÜK ​GİRESUN
1348 ​LEYLA ​ÖZCAN ​ESKİŞEHİR
  1774 ​HURŞİT ​KARTALOĞLU ​YOZGAT
142 ​ALİ ​SONEL ​ADANA

79

​HAMDİYE ​EFE ​DİYARBAKIR
253​ ​SUDE ​BOZKURT ​ANKARA
3100 ​ABDULBARİ  ​ARKAN ​DİYARBAKIR
909​ ​ BİNALİ ​ KÖSE ​OSMANİYE
52 ​ EFE ​GÜNEY ​İSTANBUL
​262
​ TOPRAK ​BİLİCİ GAZİANTEP
50 ​GÖRKEM ​ TUNALI ​TEKİRDAĞ
39 SENA İREM ​ ÇAKIR ​ANKARA​
552 ​SUDE ​ÇİMEN ​ İSTANBUL
1040 ​ MUSTAFA ATAKAN ​ BENAL ​AYDIN
560 ​
​BATUHAN ​ YILMAZ ​MERSİN
322 ​MERVE NUR ​ PAVLAK ​ İSTANBUL
600  
​DOĞAN ÇELİK ​YAZICIOĞLU ​ ÇANAKKALE
362 ​MURAT ​MENTEŞE ​ADANA
1350  ​MUSTAFA ERGÜN ​UZAMIŞ ​TOKAT
212​ ​ERTUĞRUL ​AK ​MERSİN
1813 ​AYBİKE ​TAGİN ​ANKARA
6​ ​CANSU ​DEMİR ​AFYONKARAHİSAR
172​ ​EMİRHAN ​İSLAMOĞLU ​KOCAELİ
1539 ​EMRE ​ÇUBUK ​MALATYA
583
​SONER MERT ​USKAN ​TEKİRDAĞ
283 ​ ​FATMA PERVİN ​ÇEKİÇ ​GİRESUN
1131​ ​İSMAİL HAZAR ​ALCU ​MUĞLA
521
​ARİF ALPAGUT ​ÖZTÜRK ​MERSİN
512
​SEMİ ​APAYDIN ​İSTANBUL
383 ​ ​MUSTAFA BARIŞ ​ERGANİ ​MANİSA
666
​ASEL ​BİRİNCİ ​İSTANBUL
1752 ​ENES ​YILMAZ ​KÜTAHYA
874
​NİL ​YILDIRIM ​İSTANBUL
3208
​BEYZA ​KONDU ​KONYA
926 ​ZEYNEP ​GÜRELİ ​İSTANBUL
43 ​EMİN CAN ​BIKMAZ ​ÇANAKKALE
1031 ​ARMAĞAN ALİ ​SARIŞINKAYA ​AYDIN
1078​ ​MİHRİBAN ​ÇELİK ​İSTANBUL
​700 ​SENA ​SEZGİN ​ADANA
817​ ​AYSUN YILDIZ ​YILMAZ ​İSTANBUL
904 ​FATMA ZEHRA ​BAYRAK ​İSTANBUL
1640 ​
​EREN CAN ​SIZLAR ​BURSA
1532 ​ ​METEHAN ​YÜKTAŞIR ​KONYA
857
​ÖZAY KAAN AVCI ​AYDIN
1751 ​MEHMET ​ÜNAL ​ANKARA
11​ ​MUHAMMED ALİ BİRİNCİ ​MANİSA
1346 ​KEREM ​AYDIN ​BURSA
862
​RAHMİYE ​AKIN ​BURSA
161 
​MUHAMMET SALİH ​ERTUĞRUL ​İSTANBUL
868​ ​HASAN ​ŞENLİKOĞLU ​İSTANBUL
974 ​SÜLEYMAN CANER ​DEMİR ​DİYARBAKIR
90 ​SUDE ​SOYDAN ​İSTANBUL
1561 ​ARAS ​ERLER ​İSTANBUL
1441 ​EMİNE ​GÜCÜK ​MERSİN

1451

​CİHAT ​CANPOLAT ​KONYA
3057 ​ ​DUDU NUR ​ÖZDAMAR ​ISPARTA
1700 ​ ​BATUHAN ​AYSAN ​KARAMAN
525 ​YİĞİT CAN ​YÖNTEM ​ANTALYA
834 ​SILAGÜL ​ÇINĞI ​TEKİRDAĞ
3066 ​AYKUT ​YURTSEVER ​BURSA
1119 ​ZEYNEP ​İLKBAŞ ​İSTANBUL
414 ​İNCİ SÜMEYYE ​ULU ​İSTANBUL
593 ​ ​EMİR HAKTAN ​SAKARYA ​İSTANBUL
29​ ​MİRHAN ​YAŞA ​DİYARBAKIR
1061​ ​TUNAHAN ​ERENSOY ​TEKİRDAĞ
1498 ​GÖKSU ​KAYMAZ ​İZMİR
1552 ​
​BUĞRA ​ÇAKIR ​ÇORUM
975 ​CENGİZ ​ÇAKAL ​TRABZON
1762 ​
​FURKAN ​TEZCAN ​EDİRNE
406 ​SELMA ​BAŞ ​KASTAMONU
1406 ​ ​BEGÜM ​ERSOY ​KIRKLARELİ
21
​METİN MERT ​BİLİM ​BOLU
1409
​MUHAMMET KAAN ​BOZYİL ​ELAZIĞ
1323
​GÖRKEM ​KEŞCİOĞLU ​KARABÜK

   

DARÜŞŞAFAKA 2012 SINAVI 1. YEDEK LİSTE

 

ADAY NO ​ADI ​SOYADI ​İL
 1684
​NURETTİN ​AKŞAHİN ​MERSİN
200 ​CANER ​TAYRANOĞLU ​İSTANBUL
363 ​DANYA ​ÖZMEN ​İSTANBUL
324​ ​GİZEM ​ÖZELMACI ​İSTANBUL
606
​YILDIZ ​ERDOĞAN ​ÇORUM
1249 ​ELİF CANSU ​İPEK ​İSTANBUL
1067​ ​KAZIM ​BOZ ​ADANA
251​ ​HALENUR ​KONUK ​SAKARYA
54​ ​MELİKE ​ZENGİNSOY ​İSTANBUL
431​ ​GAMZE ŞAVER ​KAYA ​KAYSERİ
145​ ​NİLÜFER ECE ​FİLİZ ​SAKARYA
170 ​HATİCE ​HADİMLİ ​ISPARTA
156 ​MUHARREM HARUN ​ÜNAL ​BURDUR
762​ ​BEYZANUR ​UYSAL ​İSTANBUL
408
​YUSUF AZAD ​ARCAGÖK ​DİYARBAKIR
1362​
​SELEN  GÜL ​ŞAHİN ​İZMİR
1755
​ŞEYMA NUR ​KOÇ ​İSTANBUL
237 ​SUDE ŞEVVAL ​KARASU ​KAYSERİ
412​ ​TAYLAN GÖRKEM ​AYDEMİR ​İSTANBUL
1685​ ​SİNEM ​KELEŞ ​BALIKESİR
1128 ​CEREN ​ULUSOY ​İSTANBUL
3146 ​ ​ELİF ŞEHRİBAN ​AKBAŞ ​İSTANBUL
853 ​MEHMET ​LEBE ​AYDIN
656​ ​SERRA ​YILMAZ ​İSTANBUL
763​ ​İBRAHİM TUGAY ​SAĞLAM ​İSTANBUL

 

DARÜŞŞAFAKA 2012 SINAVI 2. YEDEK LİSTE

 

ADAY NO​ ​ADI ​SOYADI ​İL

3140

MELEK ​FİLİZ ​ÖZTÜRK ​İSTANBUL
1737​ ​MAHMUT YASİR ​TÜRKARSLAN ​İSTANBUL
1278 ​MELİKE GAYE ​GİN ​İZMİR
1868 ​ ​TUANA DENİZ ​DURKAYA ​İSTANBUL
1493​ ​BURAK SALİH ​DİNÇ ​AFYONKARAHİSAR
319 ​ŞULE ​GÜL ​ADANA
488 ​ZEYNEP NUR ​BURCU ​AYDIN
1465​ ​AHMET ​GÜNAYDIN ​ESKİŞEHİR
3079 ​ ​BURAK ​GÜRSOY ​DENİZLİ
3072​ ​CEREN ​HASTÜRK ​BURSA
1336 ​ERDOĞAN ​ÜNVER ​MERSİN
47
​HAMZA ​TANÇ ​İSTANBUL
339 ​ ​MEHMET UMUT ​DENİZHAN ​DİYARBAKIR
1359​ ​ÖMER MURAT ​ORMANCI ​BURSA
1308​ ​MERVE ​ÇAKIR ​İSTANBUL
 70 ​MUSTAFA DENİZ ​MEMİŞ ​İSTANBUL
653​ ​ÖZGE ​ÖZKAN ​ADANA
1514​ ​ŞEVVAL ​ÖZTÜRK ​İSTANBUL
346 ​HİLAL ​BATTAL ​KÜTAHYA
  1696​ ​BAHATTİN ENVER ​SÖZERİ ​ADANA
1697 ​ELİF NUR ​GÜVEN ​ANTALYA
1535​ ​SEYİT ALİ ​TURHAN ​KONYA
462 ​YAREN ​KALE ​İSTANBUL
278​ ​AYCAN ​MACİT ​TRABZON
986​
​ELİF SUDE ​POLAT ​BURSA

 

Sağlık Kuruluna gelirken getirilmesi gereken belgeler:
  • PPD testi – Verem Savaş’tan alınacaktır.
  • 6 adet vesikalık fotoğraf
    Aşı Kartı
  • SSK veya Emekli Sandığı karnesi veya Yeşil Kart – (varsa)
  • Aile Beyan Formu – sınavda teslim etmeyen adaylar için geçerlidir.
Adayların il dağılımına göre belirtilen tarihlerde saat 08:00’da Darüşşafaka Eğitim Kurumlar'ında hazır olmaları gerekmektedir.
 
Rehberlik Görüşmesi, revir işlemleri ve sağlık kontrolü tarihleri: 
İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Tekirdağ, Edirne, Yalova, Kırklareli 
 
25 Haziran 2012 Pazartesi - Rehberlik görüşmesi ve revir işlemleri
26 Haziran 2012 Salı - Sağlık Kontrolü
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ankara, Amasya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Eskişehir, İzmir, Karaman, Kastamonu, Karabük, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla  
 
26 Haziran 2012 Salı -  Rehberlik görüşmesi ve revir işlemleri
27 Haziran 2012 Çarşamba -  Sağlık Kontrolü
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Adana, Afyon, Bitlis, Burdur, Diyarbakır, Erzurum, Elazığ, Gaziantep, Giresun, Isparta, Kayseri, Malatya, Mersin, Osmaniye, Ordu, Samsun, Sivas, Tokat, Trabzon,Yozgat, Van
 
27 Haziran 2012 Çarşamba -  Rehberlik görüşmesi ve revir işlemleri
28 Haziran 2012 Perşembe -  Sağlık Kontrolü 
Tüm Haberlere Göz Atın