2012 yılında masanızda Darüşşafaka takvimi olsun!..

 ›  Haberler  › ↓ 
2012-1.jpg

Darüşşafaka Cemiyeti, 2012 yılı masa takvimi çalışmasını tamamladı. Cemiyet, 2012 yılı için Darüşşafakalı öğrencilerin çektiği fotoğraflardan ve çizdikleri resimlerden oluşan iki farklı takvim çalışması yaptı. Belli bir bağış karşılığında temin edilebilen “Bu çocuklar size emanet”  temalı takvimler, hem 65 ilden gelerek Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda okuyan 928 yetenekli öğrencinin eğitimine kaynak yaratıyor hem de yeni yıl için anlamlı bir armağan oluşturuyor.
2012-2.jpg2012-3.jpg

Eğitimde fırsat eşitliği için tercihiniz Darüşşafaka takvimi
2012 yılında dilerseniz Darüşşafakalı öğrencilerin objektifinden yansıyan karelerin süslediği, dilerseniz de onların hayal dünyasını aralayan resimlerin yer aldığı takvimlerimizden birini tercih edebilir, Darüşşafaka’nın 148 yıldır bu ülkenin yetenekli ve başarılı çocuklarına tanıdığı eğitimde fırsat eşitliğine siz de ortak olabilirsiniz.

Yıl boyunca elinizden düşürmeyeceğiniz, her yaprağından ayrı keyif alacağınız Darüşşafaka takvimlerini, bağış karşılığında temin edebilirsiniz. Bireysel ve kurumsal bağışçılarımıza yönelik hazırladığımız takvimlerimizi online bağış menüsü üzerinden bağış yaparak veya (0212) 444 1863 çağrı merkezini arayarak sahip olabilirsiniz.
 
Dilerseniz kurum logonuzu Darüşşafaka takvimlerinin üzerine taşıyabilir, çalışanlarınıza ve tüm iş ortaklarınıza armağan edeceğiniz takvimlerle “eğitimde fırsat eşitliği” misyonumuza destek verebilirsiniz.
 
Kurum olarak Darüşşafaka takvimlerinde logonuzun yer almasını istiyorsanız (0212) 276 50 20 / 510 numaralı telefondan Arbil Baran ile iletişime geçebilirsiniz.
 
2012-4.jpg2012-5.jpg
Online bağış menüsünde açıklama bölümüne “takvim” yazmanızı önemle rica ederiz.
 
Beş adet üzeri takvim alımlarında bağışçılarımızın bildireceği adreslere gönderiler ücretsiz gerçekleştirilirken, beş adet altındaki siparişler ödemeli olarak gönderilmektedir.
 
Kurumsal alımlarda; logonuzu takvimimizin yapraklarına bastırabilir ve ileteceğiniz dağıtım listenize ulaştırabiliriz. 
 
Darüşşafaka takvimlerinin sayfalarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
 
 
Tüm Haberlere Göz Atın