Forma Tekstil ve Arup Mühendislik’e sertifikaları sunuldu

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Velilerini Arıyor Programı, hayırsever kurumların ve bireylerin desteğiyle eğitimde fırsat eşitliğine güç katmayı sürdürüyor. Bağışlarının toplamı Darüşşafaka’da okuyan bir öğrencinin bir yıllık eğitim gideri olan 10 bin TL’ye ulaşan hayırseverlere “velilik” payesi veren program, yeni destekçileriyle yoluna devam ediyor.

Programın son destekçileri ise Forma Tekstil ve Arup Mühendislik oldu. Darüşşafaka bağışçısı iki firmaya sertifikaları, 19 Nisan'da Darüşşafaka Cemiyeti Müzesi’nde gerçekleştirilen törenle takdim edildi.

Fırat Tekin ve Erhan Nailoğlu

Darüşşafakalı bir öğrencinin ortaokul 1. sınıftan lise mezuniyetine kadarki eğitim giderlerini bağışlayarak Darüşşafaka’nın “Mezun Bağışçısı” olan Forma Tekstil'e ait "Mezun Bağışçı Sertifikası" kurumun Genel Müdürü Erhan Nailoğlu'na Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin tarafından takdim edildi.

Beşir Özmen ve Fırat Dalbudak

Bir öğrencinin Darüşşafaka’daki bir yıllık eğitim giderlerini üstlenen Arup Mühendislik'e ait “Veli Bağışçı Sertifikası” ise firmada mühendis olarak görev yapan Fırat Dalbudak'a Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Eski Üyesi Beşir Özmen tarafından takdim edildi. 

153 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç katan Forma Tekstil ve Arup Mühendislik'e en içten teşekkürlerimizi sunarız. Var ettiniz, var olun.

Darüşşafaka, öğrencilerinin geleceğini yıldızlar gibi aydınlatacak bağışçılarının desteklerini bekliyor.

Darüşşafaka Velilerini Arıyor programıyla ilgili detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?