15. Yüksek Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı

 ›  Haberler  › ↓ 
YDK_24052014_5.jpg

Darüşşafaka Cemiyeti Yüksek Danışma Kurulu, 24 Mayıs Cumartesi günü 15. toplantısını gerçekleştirdi.  Zekeriya Yıldırım’ın başkanlığında Darüşşafaka Life GYM Spor Tesisleri’nde düzenlenen toplantı, YDK’nin yeni üyeleri  Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı ve Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Memiş, emekli başsavcı Kemal Canbaz,  Prof. Dr. Ömer Selçukhan Ertur, gazeteci, yazar ve televizyoncu Aynur Tartan ile Darüşşafakalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Deniz'in takdimiyle başladı.
 
YDK_24052014_6.jpg

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili  Fırat Tekin'in Şubat-Mayıs dönemine ilişkin Cemiyet faaliyetlerini içeren sunumunun ardından Lise Müdürü ve Kampüs Koordinatörü Nevzat Kulaberoğlu da Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın çalışmalarını içeren bir sunum gerçekleştirdi.
 
YDK_24052014_2.jpg
13. YDK Toplantısı'nda oluşturulan Kurumsal Sosyal Sorumluluk, İletişim ve Uzaktan Eğitim Komisyonları'nın bugüne kadar yaptığı çalışmaları içeren sunumların yapıldığı toplantıda Darüşşafaka Öğrenme Merkezi'ne ilişkin son gelişmeler de paylaşıldı.
 
YDK_24052014_3.jpg

İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi'nde kurulması düşünülen yeni okulun hangi öğretim kademelerini kapsaması ve toplam öğrenci sayısının ne olması konusu hakkında üyelerin görüşlerini ifade ettiği toplantıda Darüşşafaka Konuşmacı Platformu'nun hayata geçirilmesine karar verildi.
 
YDK_24052014_1.jpg
 
Toplantıda;  "Darüşşafaka Velilerini Arıyor" programı kapsamında bir öğrencimizin bir yıllık eğitim giderini bağışlayarak "Darüşşafaka Velisi" olan YDK Üyesi Yavuz Canevi'ne sertifikası, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fırat Tekin tarafından takdim edildi. Ayrıca gelecek toplantının Darüşşafaka Urla Rezidans'ta yapılması kararlaştırıldı.
 
YDK_24052014_4.jpg
Tüm Haberlere Göz Atın