14 Şubat için anlamlı bir armağan: Sevgi Sertifikası

 ›  Haberler  › ↓ 

SEVGILILER GUNU 2015.jpg

Darüşşafaka Cemiyeti, sevgi dolu kaliteli bir eğitimle yaşamlarını değiştirdiği öğrencilerinin geleceğinin aydınlanmasına destek olmak isteyenler için "Sevgi Sertifikası" hazırladı.

 
Siz de bu Sevgililer Günü’nde sevdiklerinize, öğrencilere destek olmanın mutluluğu ve huzurunu armağan etmek isterseniz, Darüşşafaka'nın Sevgi Sertifikası'nı tercih edebilirsiniz.

Sertifikanızı diler e-postayla elektronik olarak, dilerseniz de posta yoluyla ulaştırabiliriz.
Posta yoluyla iletilmesini istediğiniz sertifika talepleriniz için online bağış menümüzden "Sevgi Sertifikası - 50 TL";  e-posta yoluyla iletilmesini istediğiniz sertifika talepleriniz içinse "Sevgi Sertifikası (Elektronik) - 30 TL" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.


Bağışınızı gerçekleştirirken, "Mesajınız" bölümünde sertifika gönderilmesini istediğiniz kişinin ismini, adresini  ve e-postasını belirtmeyi lütfen unutmayınız.


Darüşşafaka’dan seçilen her özel gün hediyesi, Türkiye’nin 65 ilinden gelen 1.000’e yakın, babası veya annesi hayatta olmayan öğrencinin Darüşşafaka’nın sağladığı eğitimle yaşamlarının değişmesine, mutlu ve başarılı bireyler olarak hayata atılmalarına destek veriyor.
Sevgililer Günü’nü kutlarken, Darüşşafakalı öğrencilere sevgi dolu ve kaliteli bir eğitim bağışlayın!

NOT: Sevgi Sertifikası siparişleriniz için son tarih 11 Şubat 2015 Çarşamba günüdür.

 
İletişim için: +90 212 939 2800 #2494 bagis@darussafaka.org

Şimdiden Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun…

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?