121 yeni öğrencimiz, İş Bankası’nın misafiriydi

 ›  Haberler  › ↓ 

Dokuzuncu yılına giren “81 İlden 81 Öğrenci” projesiyle Darüşşafaka Cemiyeti’nin en büyük kurumsal destekçisi olan Türkiye İş Bankası, bu eğitim-öğretim yılında da Darüşşafaka’ya yeni başlayan 81 öğrencinin yeni yuvasındaki eğitim yolculuğu boyunca tüm giderlerini karşılayacak.

Her yıl okula yeni başlayan 5. sınıf öğrencilerini oryantasyon programı kapsamında ağırlayan Türkiye İş Bankası, bu sene de 121 yeni Daçkalı için 22 Eylül 2016 Perşembe günü İş Kuleleri’nde “Hoş Geldiniz Etkinliği” düzenledi. Öğrencilerin İş Bankası çalışanlarıyla bir araya geldiği, İş Kuleleri’nin etkileyici atmosferini yaşadığı ve eğlendiği etkinlikte neler yoktu ki…

Yeni Daçkalılar, kurabiye ve limonatalarının keyfini çıkardıktan sonra Robotiş İş Bankası 3D filmini izledi.

Daha sonra ise animasyon gösterisiyle eğlendi.

Dans etti, koştu, oyunlar oynadı, kaynaştı.

Pamuk şeker ve patlamış mısırın tadını çıkardı.

İş Bankası’nın hediye ettiği kitaplarıyla hep birlikte objektife poz verdi.

Daha sonra da neşe içinde okullarına döndü.


“81 İlden 81 Öğrenci” projesi, ülkemizde eğitim alanında gerçekleştirilen en uzun soluklu ve kapsamlı sosyal sorumluluk projesi olma özelliğini taşıyor. Proje, Darüşşafakalı öğrencileri üniversite eğitimleri boyunca da destekleyecek.

European Excellence Awards’da (Avrupa Mükemmellik Ödülü) Türkiye kategorisinde finale kalan, Türkiye’de de “Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri” kapsamında Kurumsal Sosyal Sorumluluk-Eğitim kategorisinde ödüle layık görülen “81 İlden 81 Öğrenci” projesi, Türkiye’nin en önemli eğitim projelerinden biri olarak varlığını sürdürüyor.

Her zaman gurur duyduğumuz bu iş birliğiyle Darüşşafaka’da eğitimde fırsat eşitliği sağladığımız öğrencilerimiz ve Darüşşafaka Cemiyeti adına, Türkiye İş Bankası’na “81 İlden 81 Öğrenci” projesiyle Darüşşafaka’ya verdiği büyük ve anlamlı destek için şükranlarımızı sunarız.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?