Darüşşafaka’nın her zaman yanında olan destekçileri…

 ›  Haberler  › ↓ 

Desteklerle büyüyoruz

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında bağışta bulunarak annesi ya da babası hayatta olmayan çocukların yaşamlarının eğitimle değişmesine katkıda bulunan hayırseverlere sertifikaları törenle sunuluyor.

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş ile Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Çağlar...

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri Celalettin Çağlar (DŞ’69) ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bülent Topbaş (DŞ’88) yaptıkları bağışlarla "Darüşşafaka Velilerini Arıyor Programı" kapsamında "Çifte Diplomalı Bağışçı" oldular. 

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bülent Topbaş...

Çağlar ve Topbaş'a "Çifte Diplomalı Bağışçı Sertifikası", Darüşşafaka Müzesi’nde 10 Ekim’de düzenlenen törenle Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş tarafından takdim edildi. Her zaman okulunun yanında olan Çağlar, aynı zamanda her yıl "fen bilimleri" ve "matematik" derslerinde başarılarıyla öne çıkan Darüşşafaka Lisesi 12. sınıf öğrencilerine ismini taşıyan özel ödül veriyor.

Talha Çamaş, Nurcan Ercan

2015 ve 2017 yılında düzenlediğimiz bağış konserleri için yaptıkları bağışla Darüşşafaka’nın Veli Bağışçıları arasına katılan Yapı Kredi Bankası’nın “Veli Bağışçı Sertifikası”, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş tarafından, Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Yöneticisi Nurcan Ercan'a takdim edildi.

154 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç katan bağışçılarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Var ettiniz, var olun.

Darüşşafaka, öğrencilerinin geleceğini yıldızlar gibi aydınlatacak bağışçılarının desteklerini bekliyor.

Darüşşafaka Velilerini Arıyor programı hakkında bilgi için lütfen buraya tıklayınız.
 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?