Yeni Veli Bağışçılarımız 

 ›  Haberler  › ↓ 

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında bağışta bulunarak annesi ya da babası hayatta olmayan çocukların yaşamlarının eğitimle değişmesine katkıda bulunan hayırseverlere sertifikaları törenle sunulmaya devam ediyor.

Darüşşafaka’nın yeni “Veli Bağışçıları” Mahmut Atom Duruk ve Elsan Gıda’ya sertifikaları Darüşşafaka Müzesi’nde 1 Ağustos’ta düzenlenen törende takdim edildi.

2012 yılından bu yana bağışlarını ulaştıran Aroma Meyve Suları ve Gıda Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Atom Duruk’a "Veli Bağışçı Sertifikası", Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri Erman Süsler ve Lütfi Telci, Yönetim Kurulu Eski Üyesi Beşir Özmen ve Genel Sekreter Yardımcısı Burçak Karakaya tarafından sunuldu.

2013 yılından beri her ay düzenli destek olarak Veli Bağışçımız olan Elsan Gıda’nın “Veli Bağışçı Sertifikası” ise firmayı temsilen Cengiz Saloğlu ve ailesine sunuldu.

154 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç katan bağışçılarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız. Var ettiniz, var olun.

Darüşşafaka, öğrencilerinin geleceğini yıldızlar gibi aydınlatacak bağışçılarının desteklerini bekliyor.

Darüşşafaka Velilerini Arıyor programı hakkında bilgi için lütfen buraya tıklayınız.
 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?