Sıkça Sorulan Sorular

 ›  Bağış  › ↓ 

Evet. Detaylı bilgiye, Adak Bağışı sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kütüphane Yönetimimiz, "Koleksiyon Geliştirme Politikası İlkeleri"nde belirlenen esaslara göre kitap bağışlarını kabul etmektedir. Bağışlanması düşünülen kitapların uygunluğunu öğrenmek amacıyla +90 212 939 2800 #2475 veya bagis@darussafaka.org'dan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanılmış kıyafet kabul etmiyoruz.

Cemiyetimize ne kadar bağış yapıldığı, bu bağışların nasıl değerlendirildiği, çocuklarımızın eğitim ve diğer giderlerinin ne kadar olduğunu, her yıl faaliyet raporlarımızda kamuoyuyla paylaşıyoruz. Faaliyet raporlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

6698 No'lu Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği bireysel bağışçılarımızın isimlerini yayınlanmıyoruz. 6698 Kişisel Verileri Koruma Kanunu aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal bağışçılarımızı ise aksi talep edilmedikçe web sitemizde paylaşıyoruz. İletişim ve gizlilik tercihlerinizi değiştirmek için +90 212 939 2800 #2495 veya bagis@darussafaka.org’dan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rezidansa girerken yapacağınız bir kerelik bağış karşılığında ömür boyu ücretsiz sağlık, yeme-içme, temizlik hizmetleri alıyor ve rezidanstaki tüm sosyal ve kültürel aktivitelerden yararlanabiliyorsunuz. Detaylı bilgi için lütfen Rezidans sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Anlaşmalı özel hastanelerde indirim ve acil durumlarda ambulans hizmeti alınmasını temin ediyoruz. Vefat durumunda tüm dini kuralların yerine getirilmesini, düzenli kabir bakımının yapılmasını ve Kadir Gecesi'nde mevlit okutulmasını sağlıyoruz.

Tüm operatörlerden BAĞIŞ yazıp 1863'e SMS atarak 5 TL değerinde bağışınızla “eğitimde fırsat eşitliği” misyonumuza destek olabilirsiniz. Bu servis faturalı hatlar için geçerli olup operatörler tarafından herhangi bir hizmet bedeli alınmamaktadır.