Kurumsal İş Birlikleri

 ›  Bağış  ›  Bağış Türleri  › ↓ 

1863’ten beri “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla, çocuklarımızın yaşam öyküsünü nitelikli eğitimle değiştiren Darüşşafaka Cemiyeti olarak, kurumsal destekçilerimizle birlikte Türkiye’nin yarınlarını aydınlatmaya devam ediyoruz.
Kurumsal iş birliklerimiz sayesinde, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları sınırlı olan çocuklarımız Darüşşafaka çatısı altında çağdaş ve çok yönlü bir eğitim alıyor; evrensel değerleri benimseyen, sorumluluk sahibi gençler olarak ülkemizin geleceğine değer katıyorlar.

Sizler de Cemiyetimiz ile iş birliği yaparak aşağıdaki başlıklarda “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza destek olabilirsiniz.  

  • Eğitim Bizden Yuva Sizden Bağış Kampanyası

Yakın zamanda yaşadığımız büyük depremlerde, 4 milyonun üzerinde çocuk, hayatın en acı gerçeğiyle yüz yüze geldi. Ailesini, evini, okulunu ve öğretmenlerini kaybeden çocuklarımızın kayıplarını geri getiremeyiz ama onlara, Darüşşafaka çatısı altında 5. sınıftan başlayarak 12. sınıftan mezun oluncaya kadar tam burslu, yatılı, nitelikli eğitim verebilmemiz için destek olabilirsiniz.

Eğitim Bizden Yuva Sizden incelemek ve bağışta bulunmak için tıklayınız

  • Öğrencilerimizin Eğitim Giderleri Desteği

Türkiye’nin dört bir köşesinden gelerek Darüşşafaka’da okuyan 1.000’e yakın babası ya da annesi hayatta olmayan öğrencimizin eğitim materyalleri (kırtasiye, tablet vb.), beslenme, yatılılık gibi öğrencilerimizin eğitimlerine devam ederken doğan ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olabilirsiniz.

Öğrencilerimizin yol arkadaşı olmak için tıklayınız
Aylık tablet desteği vermek için tıklayınız 
Aylık kırtasiye ve kitap desteği vermek için tıklayınız
Aylık beslenme desteği vermek için tıklayınız
Aylık Kültürel ve Sosyal Aktiviteler desteği için tıklayınız 
Aylık cep harçlığı desteği için tıklayınız 
Dijital Eğitim desteği için tıklayınız

  • Öğrenci Yetenek Atölyeleri Sponsorluğu (Ayni/Nakdi)

Klasik kulüp anlayışından farklı olarak yetenek temelli atölyelere yerleştirilen öğrencilerimiz; bu atölyelerde tasarım, beceri gibi yetilerini geliştirebiliyor. Öğrencilerimiz; FLL Robot, FRC Robot, FTC Robot, 3D Tasarım ve Baskı, Münazara, Sinema, Girişimcilik, Akıl Oyunları, Maker, Arduino, Yaratıcı Drama, Tiyatro, Sinema, Felsefe, Cooking, JMUN, Erasmus, Futbol, Basketbol, Yoga, Voleybol gibi yetenek atölyelerinde profesyonelce eğitim alıyorlar.  Her öğrencimizin bireysel takibi yapılıyor ve ilgili alanlarında ilerlemeleri için öğrencilerimize tüm olanaklar sunuluyor. Desteklerinizle atölyelerimizin ihtiyaçlarını giderebilir, sektörünüzle eşleşebilecek sponsorluklarla da öğrencilerimizin nitelikli eğitimlerine katkıda bulunabilirsiniz.

Yetenek atölyelerimizle ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız

  • IK Değer Paketleri

Çalışanlarınızın özel günlerinde ve yıl dönümlerinde onları motive etmek amacıyla alacağınız ürün ve sertifikalarımızla eğitime destek olabilirsiniz.

Bağış hediyelerimizi incelemek için tıklayınız
Tüm özel gün sertifikalarımızı incelemek için tıklayınız 

  • Kurumsal Proje Ortaklıkları

Ürün ve hizmetlerinizin satışını Darüşşafaka iş birliğiyle gerçekleştirerek, "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonumuza destek olabilirsiniz.

  • İstanbul Maratonu

Çalışanlarınızla İstanbul Maratonu’nda yer alabilir, “İyilik Peşinde Koş” hareketine katılarak öğrencilerimizin nitelikli eğitimine destek olabilirsiniz.

Maraton detaylarına ulaşmak için tıklayınız

  • İletişim Desteği

Cemiyetimizin faaliyetlerinin geniş kitlelere ulaşabilmesi, farkındalığın ve eğitime desteğin artırabilmesi amacıyla hazırladığımız iletişim materyallerimizi (QR kodumuzu içeren pleksi levha, afiş, banner vb.) kurumunuzun fiziksel veya dijital mecralarında konumlandırabilirsiniz.


  • Stant Aktiviteleri 

Fuar, toplantı, seminer vb. etkinliklerde ürünlerimizin yer aldığı standımızı konumlandırabilirsiniz.

Kurumsal İş birlikleri konusunda detaylı bilgi almak için  [email protected]  adresine mail atabilirsiniz.
 
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?