Şimdi Bağışçımız Olun

Yurt Dışı Eğitim Burs Fonu
.00

3D Secure Bu ödeme işlemi, 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Yurt Dışı Eğitim Burs Fonu

Bağış Kampanyalarımız

Yurt Dışı Eğitim Burs Fonu

Yurt dışında eğitim görmek isteyen mezunlarımızın yanında olmak ister misiniz?

Mezunlarımızın akademik gelişimlerini desteklemek amacıyla uygulamaya koyduğumuz bir başka çalışma ise yurt dışı eğitim projelerine katılım fonudur.

2012-2013 eğitim ve öğretim yılı itibarıyla oluşturulan bu fon, yurt dışında "Qs World University Rankings, Us News and World Report Rankings, The Times University Rankings ve Shangai Academic Ranking Of World Universities" tarafından yapılmış olan uluslararası değerlemeler esas alınmak suretiyle, bunlardan herhangi birinde ortalama puanlar itibarıyla dünya sıralamasında ilk 100 üniversite arasında yer alan yurt dışındaki üniversitelere kabul edilen mezunlarımızın eğitimlerine ve Türkiye'deki üniversitelerde öğrenimini sürdüren mezunlarımızın, yurt dışında alanlarıyla ilgili gerçekleştirilen kısa süreli proje, konferans, seminer gibi etkinliklere katılımlarına destek vermeyi hedefliyor.

Bağışınızla “eğitimde fırsat eşitliği” misyonumuza katkıda bulunabilir, öğrencilerimizin üniversite hayatlarında da sürdürdükleri akademik başarılara paydaş olabilirsiniz. 

Belirli bir bursiyere yönelik olarak, bağışçının adını taşıyan özel bir fon oluşturmak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim kanallarından bizlerle irtibata geçiniz.

Bilgi: Düzenli Bağış talimatı sadece kredi kartı ile verilebilmektedir. Banka kartı ile tek seferlik bağış yapılabilmektedir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

 

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 2800 #2481              bagis@darussafaka.org 
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?