Şimdi Bağışçımız Olun

Hediye Kese
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

Hediye Kese

Bağış Hediyeleri

Darüşşafaka Hediye Kese | Yılbaşı Hediyeleri

Bir çocuk için kaleme, kitaba, deftere, silgiye, çantaya, kıyafete, yiyeceğe, barınmaya dönüşen bir ürünün değeri nasıl ölçülür? Hangi insan böyle bir armağan aldığında mutlu olmaz? Bazı ürünler yaşam değiştirir, tıpkı Darüşşafaka’nın Yılbaşı Ürünleri gibi... Darüşşafaka'nın yılbaşı ürünlerini tercih ederek, Darüşşafakalı öğrencileri hayallerine bir adım daha yaklaştırmaya var mısınız?

Özellikler:  20 cm x 30 cm ham bez kese içerisinde;

  • Kahve Dünyası 5 adet Lavi çikolata 
  • Kahve Dünyası 25 gr sıcak çikolata
  • Carrefour Bio Organik Üzüm | Badem | Dut 40 gr
  • Carrefour Bio Organik Dut | Hindistan Cevizi Cipsi | Badem 40 gr
  • Duru marka limon kolonyası 200 ml.

Bağış Tutarı:  75 TL - adetler stoklar ile sınırlıdır

Sevdiklerinize hediye göndermek için "Hediye Poşeti Tercihiniz" alanından Ürün Hediye poşetine konsun seçeneğini seçmelisiniz.

Hediye poşeti: "Ürün hediye poşetine konsun" seçeneğinde 1 adet ürün gönderebilmekteyiz. "Hediye poşeti ürünün yanında gönderilsin" seçeneğinde ise istediğiniz adette ürün ve hediye poşeti ile ilerleyebilirsiniz.

Kargo hakkında:

Ürünler, Darüşşafaka tarafından en kısa sürede (pandemi tedbirleri kapsamında azami 5-7 iş günü içinde) kargo şirketine teslim edilmektedir. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre 2-5 iş günü arasında değişiklik göstermektedir. 

Ürün gönderimlerimiz 13 Aralık 2021 itibarıyla başlayacaktır.

Kurumsal uygulamalarla ilgili lütfen bizimle iletişime geçiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

Kurumsal bağış +90 212 939 2800 #2495   bagis@darussafaka.org    
Bireysel bağış +90 212 939 2800 #2494   bagis@darussafaka.org  
Masa takvimi, yeni yıl tebrik sertifikası (Basılı ve Elektronik), puzzle, 3'lü defter seti, aromaterapi kokulu mum, cep ajanda, limon kolonyası, çikolata, yılbaşı hediye kesesi, kupa, bez çanta,
158 yıldır “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuyla çocuklarımıza ortaokul 1. sınıftan lise mezuniyetine kadar tam burslu, yatılı, nitelikli eğitim olanağı sunuyoruz. Bir velimizin dediği gibi: “Bir çocuk için en büyük hediye annesi ve babasıdır. Annesini ya da babasını kaybetmiş bir çocuk içinse en büyük hediye Darüşşafaka’dır.” Siz de yeni yılda sevdikleriniz için Darüşşafaka'nın yılbaşı ürünlerini tercih ederek, onlara en büyük hediyeyi verebilirsiniz.
Darüşşafaka'ya yapılan her kuruş bağış gibi yeni yıl için hazırlanan ürünlerden elde edilen gelir de bugün Darüşşafaka'da okuyan 1000'e yakın öğrencinin eğitiminin yanı sıra kıyafet, gıda, barınma, sağlık gibi tüm ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılıyor.
Darüşşafaka'nın web sitesinden siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bagis@darussafaka.org adresine mail atabilir ya da 0212 939 28 00 / 2494 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Darüşşafaka'nın web sitesinden siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bagis@darussafaka.org adresine mail atabilir ya da 0212 939 28 00 / 2495 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?