Şimdi Bağışçımız Olun

UNIMED Bağış Kampanyası
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

UNIMED Bağış Kampanyası

Bağış Kampanyalarımız

UNIMED Bağış Fonu, Darüşşafaka’lı çocuklarımızın eğitimlerini desteklemek ve geleceklerini aydınlatmak için oluşturulmuştur.

Yan taraftaki 'Ödeme Şekli' adımından kredi kartınızla Her Ay olacak şekilde aylık düzenli veya Tek Seferde bağış yapabilirsiniz. Dilerseniz Tek Seferde bağışı banka kartınızla da yapabilirsiniz.

Bağışınızı banka hesabınızdan ulaştırmak isterseniz;

- İş Bankası internet şubesi kullanıcısı iseniz Ödemeler-Bağış işlemleri menüsünden, direkt Darüşşafaka Cemiyeti'ni seçerek bağışınızı ulaştırabilirsiniz. Açıklama kısmına, UNIMED bağış fonu yazmanızı rica ediyoruz. 

- Havale/EFT yapmak isterseniz Darüşşafaka Cemiyeti İş Bankası IBAN:  TR24 0006 4000 0011 3860 0018 63  e gönderebilirsiniz. Açıklama kısmına isminizi, cep telefonu numaranızı ve UNIMED bağış fonu yazmanızı rica ediyoruz. Örneğin; Ali Yılmaz 0532 666 66 66 UNIMED Bağış fonu

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 2800              bagis@darussafaka.org 
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?