Şimdi Bağışçımız Olun

Uğurtay Yıldırım Anısına Bağış Kampanyası
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Uğurtay Yıldırım Anısına Bağış Kampanyası

Bağış Kampanyalarımız

Uğurtay Yıldırım'ın ismi Darüşşafaka'da yaşatılıyor!

Merhume Uğurtay Yıldırım
Merhume Uğurtay Yıldırım

(1943-2022)

28 Eylül 2022 tarihinde aramızdan ayrılan, Cemiyetimizin Değerli Bağışçısı, Yönetim Kurulu Eski Başkanımız Zekeriya Yıldırım'ın Kıymetli Eşi Uğurtay Yıldırım’ın yardımsever ruhunu yaşatmak amacıyla ailesi ve sevenleri tarafından oluşturulan bu bağış kampanyasından elde edilecek gelir, Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimine kaynak yaratacak.

Her zaman Darüşşafakalı öğrencilerin yanında olan Uğurtay Yıldırım’ın ismini yaşatan bu kampanya, Darüşşafakalı öğrencilerin çağdaş ve çok yönlü bir eğitim almasını, evrensel değerleri benimseyen, sorumluluk sahibi gençler olarak yetiştirilmesine katkı sağlayacak.

- Havale/EFT yapmak isterseniz Darüşşafaka Cemiyeti İş Bankası hesaplarımıza gönderebilirsiniz. Açıklama kısmına isminizi, cep telefonu numaranızı ve Uğurtay Yıldırım Anısına Bağış Kampanyası yazmanızı rica ederiz.


İş Bankası - TR980006400000111510292901 

 

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 2800              [email protected] 
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?