Şimdi Bağışçımız Olun

Taşkut Adanır Anısına Bağış Kampanyası
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Taşkut Adanır Anısına Bağış Kampanyası

Bağış Kampanyalarımız

Merhum Taşkut Adanır
(1940-2023)

10 Haziran'da aramızdan ayrılan, 1971-1975 yılları arasında Darüşşafaka coğrafya öğretmeni ve müdür yardımcısı olarak görev yapmış olan Taşkut Adanır'ın hatırasını yaşatmak amacıyla oluşturulan bu bağış kampanyasından elde edilecek gelir, Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimlerine kaynak yaratacak.

Eğitim sevdalısı Taşkut Adanır'ın ismini yaşatacak bu kampanya; Darüşşafakalı öğrencilerin çağdaş ve çok yönlü bir eğitim almasını, evrensel değleri benimseyen, sorumluluk sahibi gençler  olarak yetiştirilmesine katkı sağlayacak. Yetiştirdiği Darüşşafakalıların anılarında her zaman yaşayacak olan merhum Taşkut Adanır'a Allahtan rahmet; kederli ailesine, yakınlarına ve tüm Darüşşafaka camiasına başsağlığı dileriz.

- Havale/EFT yapmak isterseniz Darüşşafaka Cemiyeti İş Bankası hesaplarımıza gönderebilirsiniz. Açıklama kısmına isminizi, cep telefonu numaranızı ve Taşkut Adanır Anısına Bağış Kampanyası yazmanızı rica ederiz.

İş Bankası -TR24 0006 4000 0011 3860 0018 63 

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 2800

     

 

    

[email protected] 

 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?