Şimdi Bağışçımız Olun

Sesli Elektronik Sertifika -2
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Sesli Elektronik Sertifika -2

Özel Gün Bağışları

Sesli Elektronik Sertifika -2

Sevdiklerinizin, çalışanlarınızın ve iş ortaklarınızın özel günlerini kutlamak ya da onlara dilediğiniz bir mesajı göndermek için “Sesli Sertifika”mızı kullanabilirsiniz. Sesiniz sevdiklerinize ulaşırken, yaptığınız bağış da 1863 yılından bu yana yaşattığımız “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuna güç katacak.

Elektronik sertifika bağışınızı gerçekleştirmek için 2. sayfada yer alan "Hediye Sertifika Bağış" alanındaki ilgili yerleri doldurmanızı rica ederiz:

  • Sertifika Gönderilecek Kişinin Adı Soyadı
  • Sertifikanın Gönderileceği E-posta
  • Sertifika Gönderen Kişinin Adı Soyadı

Bağış tutarı 100 TL'dir. Yaptığınız bağış tutarı sertifikada görünmeyecektir. (Belirtilen tutar, minimum bağış tutarıdır. Dilerseniz bu tutarın üzerinde de bağış yapabilirsiniz.)

Not: Elektronik sertifikalar bağış yapıldığı anda otomatik olarak alıcıya ve bağışçıya gönderilir. E-sertifikanız e-posta adresinin spam, junk, gereksiz kutusuna düşebilir. Lütfen kontrol ediniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

Kurumsal bağışlar     +90 212 939 2800 #2495     kurumsalbagis@darussafaka.org
Bireysel bağışlar         +90 212 939 2800 #2216        bagis@darussafaka.org 
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?