Şimdi Bağışçımız Olun

Serpil Tunçer - "Yaşayan Mazimiz Darüşşafaka" Bağış Kampanyası
.00
Hediye Poşeti Tercihiniz
0 TRY

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Serpil Tunçer - "Yaşayan Mazimiz Darüşşafaka" Bağış Kampanyası

Bağış Kampanyalarımız

"Yaşayan Mazimiz Darüşşafaka" Kitabı Bağış Kampanyası

Kız çocuklarının ilk kez alındığı 1971’de Darüşşafaka’ya giren ve 1979 yılında Darüşşafaka’dan mezun olan Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Serpil Tunçer; Fatih Çarşamba’daki tarihî binadan yolu geçmemişlere, tarihî binaya ve oradaki yaşamlara yolculuk yaptırmak amacıyla kaleme aldığı ve Darüşşafaka kardeşliğine adadığı kitabının arka kapağında şu cümlelere yer veriyor:

“Fatih’te kederli ezgiler taşıyor rüzgâr; 160 yıllık bir öykünün, içinde ayrılık olan bir öykünün silinmez anılarıyla… İçinde aidiyetimizin, kimliğimizin, benliğimizin bir nakış gibi dokunduğu, şefkatle saran güvenli kollarında çocukluğumuzu yaşadığımız, acılarımızı, sevinçlerimizi ve bizi en iyi tanımlayan sonsuz kardeşliği tattığımız ‘Tarihî Bina’mız şimdi sensiz, şimdi bir kere daha yetimiz… Bu öykü hiç bitmeyecek, hep yeniden başlayacak. Bizi eğiten, bizi insan kılan kardeşliğimize ve ondan aldığımız güce selam olsun…”

Serpil Tunçer’in büyük bir sorumluluk ve özveriyle bitimsiz bir öyküyü dillendirdiği “Yaşayan Mazimiz Darüşşafaka” adlı kitabı 250 TL bağış karşılığı temin edebilirsiniz.

Yapacağınız bu bağışla; “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza güç katabilir ve Serpil Tunçer’in tertemiz edebî üslubuyla kaleme aldığı Darüşşafaka tarihinin, tarihe mal olmuş öğretmen ve öğrencilerinin, değerli bağışçılarının, kısacası Darüşşafaka dendiğinde akla gelebilecek pek çok örneğin aktarıldığı bu nadir çalışmaya sahip olabilirsiniz.

Kıymetli desteğiniz için teşekkür ederiz.

- Havale/EFT yapmak isterseniz belirtilen miktarı Darüşşafaka Cemiyeti Garanti BBVA hesaplarımıza gönderebilirsiniz. Açıklama kısmına isminizi, cep telefonu numaranızı ve Serpil Tunçer yazmanızı rica ederiz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 2800 #2475              bagis@darussafaka.org 
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?