Şimdi Bağışçımız Olun

Sales Network Topluluğu Bağış Kampanyası
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Sales Network Topluluğu Bağış Kampanyası

Bağış Kampanyalarımız

Darüşşafaka Cemiyeti’nin 158 yıllık eğitim ile çocukların yaşamlarını değiştirme yolculuğuna Sales Network olarak biz de katıldık. 

SALES NETWORK Topluluğu olarak tüm satış dünyası ve satış dünyası ile yakın çalışan ekosistemi bir çatı altında toplamak; satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerimize devam ediyoruz.  Topluluğumuzun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükseltmek, markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede mesleğin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Darüşşafaka Cemiyeti ile 2028 yılına kadar sürecek olan yol arkadaşlığımız kapsamında, her yıl en az bir öğrencinin tüm eğitim ve öğretim masraflarını karşılayacağımız bu yardımlaşmaya ortak olmak isteyen tüm üyelerimizi Sales Network Bağış Fonu'na bağışta bulunmaya davet ediyoruz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 2800              bagis@darussafaka.org 
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?