Şimdi Bağışçımız Olun

Prof. Dr. Rıdvan Cebiroğlu Kitabı Bağış Kampanyası
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Prof. Dr. Rıdvan Cebiroğlu Kitabı Bağış Kampanyası

Bağış Kampanyalarımız

Darüleytam’dan (Yetimler Okulu) Üniversite Profesörlüğüne (Bir Darüşşafakalının Anıları)” Kitabı Bağış Kampanyası

1934 yılında Darüşşafaka’dan birincilikle mezun olduktan sonra İstanbul Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniği’nde okuyan ve Amerika’da çalışmalarını sürdürdükten sonra Türkiye’ye dönüp “Çocuk Psikiyatri Enstitüsü”nde çalışarak “profesör” unvanı alan Rıdvan Cebiroğlu, Türkiye’de Çocuk Psikiyatrisi Bilim Dalı Kürsüsü’nün kurulmasına ve Çocuk Akıl Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği’nin açılmasına katkı sağlamıştır.

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nın (Koruncuk) kurucuları arasında yer alan ve 2009 yılında aramızdan ayrılan Prof. Dr. Rıdvan Cebiroğlu’nun yazdığı “Darüleytam’dan (Yetimler Okulu) Üniversite Profesörlüğüne (Bir Darüşşafakalının Anıları) adlı kitap, Darüşşafaka tarafından yeniden basılarak, okurlarla buluşturuldu. 

Prof. Dr. Rıdvan Cebiroğlu’nun kızları Sevgi Dökmecioğlu ve Işıl Sarıoğlu tarafından yayın ve telif hakları Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlanan kitabı 75 TL bağış karşılığı temin edebilirsiniz.

Yapacağınız bu bağışla, “eğitimde fırsat eşitliği” misyonumuza güç katabilir ve Türkiye’nin önde gelen bilim insanlarından Prof. Dr. Rıdvan Cebiroğlu’nun anılarını aktardığı bu nadir çalışmaya sahip olabilirsiniz. 
Kıymetli desteğiniz için teşekkür ederiz.

- Havale/EFT yapmak isterseniz Darüşşafaka Cemiyeti Garanti BBVA hesaplarımıza gönderebilirsiniz. Açıklama kısmına isminizi, cep telefonu numaranızı ve Rıdvan Cebiroğlu yazmanızı rica ederiz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 2800 #2494              bagis@darussafaka.org 

 

 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?