Şimdi Bağışçımız Olun

Öğretmenler Günü Bağış Sertifikası 3-Basılı
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

Öğretmenler Günü Bağış Sertifikası 3-Basılı

Özel Gün Bağışları

Öğretmenler Günü Hediyesi | Darüşşafaka Cemiyeti

 

Öğretmenlerinizin ve öğretmen gibi kıymet verdiklerinizin en özel gününü Darüşşafaka’nın "Öğretmenler Günü Bağış Sertifikası" ile kutlayarak onlara anlamlı bir öğretmenler günü hediyesi, öğrencilerimize de iyi bir gelecek verebilirsiniz.

Darüşşafaka Cemiyeti olarak; 1863 yılından bu yana “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuzla çocuklarımızı yaşam boyu öğrenen, evrensel değerleri benimsemiş, özgüvenli, ülkesine ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde lider bireyler olarak yetiştiriyoruz. ​

Bugün ülkemizin dört bir köşesinden sınavla belirlediğimiz 1.000’e yakın babası veya annesi hayatta olmayan çocuğumuza şefkatli bir yuva oluyor, çağın en ileri eğitim fırsatını sizlerin desteğiyle sunuyor ve ülkemizin yarınlarını şekillendirecek nesiller yetiştiriyoruz.

Siz de “Darüşşafaka Öğretmenler Günü Bağış Sertifikası”nı tercih ederek, “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza güç katabilirsiniz.

Sertifika bağışınızı gerçekleştirmek için 2. sayfada yer alan "Hediye Sertifika Bağış" alanındaki ilgili yerleri doldurmanızı rica ederiz:

  • Sertifika Gönderilecek Kişinin Adı Soyadı
  • Sertifikanın Gönderileceği Adres
  • Sertifika Gönderen Kişinin Adı Soyadı

Bağış tutarı 100 TL'dir. (Belirtilen tutar, minimum bağış tutarıdır. Dilerseniz bu tutarın üzerinde de bağış yapabilirsiniz.)

Sertifika metni üzerinde bağış tutarı belirtilmemektedir.

Not: Sertifikalar Darüşşafaka tarafından en kısa sürede (2-3 gün içerisinde) kargoya verilir. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre 2-3 gün arasında değişmektedir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 2800 #2216

     

 

    

bagis@darussafaka.org 

 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?